Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lens İstanbul'da fiyatlar 310 bin TL'den başlıyor

Lens Yapı'nın İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgelerinden Kurtköy'de inşa ettiği Lens İstanbul projesinde daire fiyatları 310 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Aydınoğlu Grup, Mah Havacılık, Ortadoğu Grup ve Renium Yapı ortaklığında kurulan Lens Yapı, Kurtköy'de 33 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa ettiği ilk projesi Lens İstanbul'da satışlara devam ediyor. Lansman öncesi satışlarına geçtiğimiz yılın son çeyreğinde başlanan projede toplam bin 162 konut ve 85 cadde mağazasına yer veriliyor.

Alanları 41 metrekare ile 301 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde loft konutların bulunduğu Lens İstanbul projesi 5 bloktan oluşuyor. Tamamlandığında 3 bin kişiye ev sahipliği yapması beklenen projenin Eylül 2018'de sahiplerine teslim edilmesi plalanıyor. Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden Lens İstanbul'da daire fiyatları 310 bin TL ile 720 bin TL arasında değişiyor.

Peşin alımlara özel yüzde 8'lik indirim fırsatının sunulduğu projeden banka kredisi kullanarak da ev sahibi olunabiliyor. Ayrıca Lens Yapı'nın yatırımcılara sunduğu "Yarısı peşin, gerisi teslimde" kampanyasıyla da kolayca ev sahibi olunabiliyor. TEM Otoyolu ve Metro istasyonunun yanı başında, Sabiha Gökçen Havalimanı ve şehiriçi ulaşım ağlarına yakın bir noktada yer alan projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk ve yetişkinler için ayrı kapalı havuzlar, hamam, sauna, fitness merkezi, kreş ve peyzaj alanları bulunuyor.