Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lens İstanbul'da yüzde 10 peşinatla 50 ay vade farksız taksit imkanı

Sektörün güvenilir isimlerinden Lens Yapı tarafından Kurtköy’de yaşama geçirilen Lens İstanbul projesinde yüzde 10 peşinatla hayaller gerçeğe dönüşüyor.

Gayrimenkul sektörünün en güçlü isimlerinden biri olan Lens Yapı tarafından Kurtköy’de yaşama geçirilen Lens İstanbul projesinde yüzde 10 peşinatla hayaller gerçeğe dönüşüyor.

İstanbul Avrupa Yakasının en hızlı gelişen ilçelerinden bir tanesi olan Pendik’in Kurtköy mevkiinde Yenişehir Mahallesinde yükselen Lens İstanbul projesi Lens Yapı kalitesiyle inşa ediliyor.

İstanbul’un sürekli yenilenen ve gelişen ilçelerinden Pendik’te yaşama kazandırılan sektörün öncü isimlerinden Lens Yapı imzalı proje Lens İstanbul’da konut sahibi olmak isteyenlere sadece yüzde 10 peşinat ödeyerek hayalleri gerçeğe dönüştürme imkanı sağlanıyor.

Yüzde 10 peşinat ödeyerek daire sahibi olunabilen proje merkezi konumu ve sunduğu sosyal ayrıcalıkları ile konut alıcısına ayrıcalıklı ve güvenli bir yaşam vaat ediyor. Sosyal bir yaşam alanı sunan prestijli projede yer alan konutların fiyatları 339 bin TL’en başlangıç gösteriyor.

Lens İstanbul projesinden konut sahibi olmak isteyenlere 339 bin TL’den başlayan fiyatlarla yüzde 10 peşinat ödeyerek daire satın alma imkanı sağlanıyor. Lens Yapı bünyesinden sağlanan finansmanla 50 ay vade farksız taksit imkanı sunulan Lens İstanbul projesinde 1+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri yer alıyor.

Hem yatırıma hem de oturuma uygun olan Lens Yapı’nın Kurtköy’de yaşama kazandırdığı projesi Lens İstanbul’da her zevke ve ihtiyaca uygun yapıda tasarlanmış 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daire planı seçenekleri sunuluyor. Toplam 162 adet daireye yer verilen Lens İstanbul konut projesinde yüzde 10 peşin şirket bünyesinde sağlanan finansmanla 50 ay vade farksız taksitli ödeme seçeneği ile konut satın alma işlemleri kolay hale getiriliyor.