Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lensistanbul'da fiyatlar 270 bin TL'den başlıyor

Lens Yapı'nın Kurtköy'de inşa ettiği Lensistanbul'da fiyatlar 270 bin TL'den başlıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere 60 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Aydınoğlu Grup, Mah Havacılık, Egal İnşaat ve Renium Yapı ortaklığında kurulan Lens Yapı'nın Kurtköy’de hayata geçirdiği yeni projesi Lensistanbul'da toplam bin 162 konut ve alanları 45 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen 85 ticari birime yer veriliyor. 33 bin metrekarelik arazi üzerinde 800 milyon TL'lik yatırımla yükselen projede daire fiyatları 270 bin TL'den başlıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı projede ayrıca 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dubleks daire seçenekleri de yer alıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere 60 ay vade farksız taksit avantajının yanı sıra kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden proje; cazip fiyatları ve estetik mimarisiyle dikkat çekerken, hemen önünden geçecek olan Sabiha Gökçen – Kurtköy Metro hattıyla da şimdiden değerini katlıyor. Kurtköy ve çevresindeki gayrimenkul fiyatlarını yukarı çeken Metro hattı 2020’nin sonunda hizmete açılacak.

Tamamlandığında yaklaşık 3 bin kişiye ev sahipliği yapacak olan Lensistanbul projesinin sosyal donatı alanları arasında yürüyüş parkuru, kreş, hobi bahçesi, sauna, SPA ve fitness salonu gibi spor ve sosyal yaşam alanları yer alıyor. Dome Mimarlık imzası taşıyan projede teslimlere Eylül 2018’de başlanması planlanıyor.