Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lensistanbul'da lansman öncesi satışlara başlandı

Lens Yapı'nın Kurtköy'de konumlandıracağı Lensitanbul projesinde lansman öncesi satışlara başlandı. Projede fiyatlar 208 bin TL'den başlıyor.

Aydınoğlu Grup, Mah Havacılık, Ortadoğu Grup ve Renium Yapı tarafından kurulan Lens Yapı'nın yeni projesi Lensistanbul için çalışmalara başlandı. Kurtköy'de Sabiha Gökçen Havalimanı'na yürüme mesafesinde yükselecek olan Lensistanbul projesinde lansman öncesi satışlara da başlandı. Projenin Eylül ayında lanse edilmesi bekleniyor.

Ön talep toplama çalışmalarının bir süredir devam ettiği Lensistanbul projesi 33 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Projede alanları 40 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen bin 162 daire bulunuyor. 5 bloktan oluşan projede konutların yanı sıra 85 ticari ünite de bulunuyor.

Daire fiyatlarının 208 bin TL'den başladığı projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi ve kapalı otoparkın bulunduğu projeden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 25 peşinatla 24 ay, yüzde 50 peşinatla 36 ay, yüzde 65 peşinatla 48 ay sıfır faizle vade yapılıyor.