Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lensistanbul'da peşin ödemelere özel yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor

Lens Yapı'nın İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Kurtköy'de hayata geçirdiği Lensistanbul projesinde peşin alımlara özel yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

Aydınoğlu Grup, Mah Havacılık, Egal İnşaat ve Renium Yapı bir araya gelmesiyle oluşan Lens Yapı'nın ilk projesi olarak Kurtköy'de 33 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Lensistanbul'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Eylül 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede; alanları 45 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Toplam 1.162 daire ve 85 ticari ünitenin yer aldığı Lensistanbul'da 1+1 daireler 295 bin TL'den, 2+1 daireler 475 bin TL'den, 3+1 daireler 743 bin TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon 350 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Peşin ve banka kredili alımlara özel yüzde 10 indirim fırsatının devam ettiği Lenistanbul projesinden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 peşinat ve sıfır faizle 60 ay vade imkanı sunuluyor. Dileyenler yüzde 50 peşinatla kalanı teslimde ödeme avantajından da yararlanabiliyor.

TEM Otoyolu, metro istasyonu ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakınlığıyla yatırımcının dikkatini çeken Lensistanbul'un sosyal donatı alanları arasında yürüyüş parkuru, kreş, hobi bahçesi, sauna, SPA ve fitness salonu bulunuyor. Proje bitiminde yaklaşık 3 bin kişiye ev sahipliği yapması beklenen Lensistanbul’un mimarisinde Dome Mimarlık’ın imzası bulunuyor.