Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Letgo da emlak pazarına girdi

Alanında en büyük pazara sahip letgo, emlak kategorisini duyurdu. letgo’nun emlak kategorisiyle birlikte emlak ilanları da yayınlanmaya başlayacak.

Türkiye’de alanında en büyük pazara sahip olan letgo, emlak kategorisini açtı. Çok hızlı bir büyüme örneği göstererek ülkenin en büyük lokasyon bazlı ikinci el alışveriş uygulaması durumuna geldi.

letgo tarafından konuyla ilgili bir açıklama yayınlandı. letgo ülke çapında ücretsiz pazaryeri uygulamasını indiren milyonlarca kullanıcı konut, daire ve diğer emlak ihtiyaçlarını kolaylıkla arayıp ilan yayımlayabilecek.

letgo'nun sezgisel tasarımı, konut ve diğer emlak türlerinin ilanlarını yayınlamayı ve aramayı kolaylaştırıyor. Kullanıcılar hızlıca çektikleri fotoğraflara kiralık veya satılık yer hakkında birkaç detay bilgi girip ilanlarını yayınlayabiliyor.

letgo Türkiye Genel Müdürü Onur Kavak pazaryeri uygulamasına eklenen emlak kategorisi hakkında şu şekilde konuştu:

"letgo'nun emlak kategorisine girmesini bizimki gibi kategori ve ürün bazında çok çeşitliliğe sahip dev bir pazaryerinin gelişim sürecinde doğal bir aşama olarak görüyoruz. letgo, sahip olduğunuz ama ihtiyaç duymadığınız ürünler için rahatlıkla ilan verebilmenizi ve aradığınız ister bir kayak malzemesi ister araba veya 2+1 manzaralı bir daire olsun; dilediğiniz ürünleri filtreleyebileceğiniz ve ilk olarak size en yakın olanları görebileceğiniz kolaylıkta tasarlandı."

Uygulamayı indiren milyonlarca kullanıcı birkaç dokunuşla ilanlarına kolayca ulaşabiliyor. Fotoğraf ve bilgi ekleme özellikleriyle ilanlarını sürekli güncelleyebiliyor. Uygulama içi filtreler ile kullanıcılar kolaylıkla arama yapılabilen uygulamada ayrıca kullanıcılar birbiriyle anlık olarak sohbet de edebiliyorlar.

Uygulamada kullanıcılar birbirlerinin profillerini, yorumlarını, ürünlerini ve puanlarını görüp birbirleri hakkında fikir sahibi olabiliyorlar. Uygulamada 22 milyondan fazla aktif ilan yer alıyor. Uygulamada arabadan elektronik eşyaya, mobilyadan oyuncağa kadar her şey yer alıyor.