Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Levent No/5 lansman öncesi avantajlı fiyatlarla satışa çıktı

Alsar Gayrimenkul tarafından İstanbul'un iş ve yaşam merkezi Levent'te hayata geçirilen Levent No/5 projesinde lansman öncesi satışlar başladı.

İstanbul'da iş dünyasının kalbinin attığı yerlerin başında gelen Levent Büyükdere Caddesi'nde inşa edilen Levent No/5 projesinde lansman öncesi satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Toplamda 90 adet ofisten meydana gelen projede ofislerin büyüklükleri 80 metrekare ile 4 bin metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Mayıs 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Levent No/5 projesinde ofislerin fiyatları 350 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Kişiye özel ödeme koşullarıyla ofis sahibi olunabilen Levent No/5'te metrekare birim fiyatları ise 3 bin 800 dolar ile 5 bin 500 dolar arasında değişiyor.

Ofislerin yanı sıra 13 ticari birime de yer verilen Levent No/5 projesi 5 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. 35 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan projede 300 araçlık otoparka yer veriliyor. Yatırımcısına yüksek oranda kar sağlaması beklenen proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.leventno5.com adresinden ya da 0 (212) 264 62 00 numaralı telefondan erişilebiliyor.