Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Life City’de 450 bin TL’den başlayan daireler Mayıs 2018’de teslim

Akyol Grup tarafından İstanbul Anadolu Yakasının gelişen ilçelerinden Ümraniye’de konumlandırılan Life City'de 450 bin TL’den başlayan daireler Mayıs 2018'de teslim!

Akyol Grup tarafından İstanbul Anadolu Yakasının sürekli gelişen ilçelerinden Ümraniye’de konumlandırılan Life City projesinde 450 bin TL’den başlayan daireler birkaç ay içinde teslim edilecek.

İnşaat sektörünün önemli isimlerinden Akyol Grup kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının gelişim kaydetmekte olan bölgelerinden Ümraniye’de hayata kazandırılan Life City konut projesinde ödeme planları ve fiyat listeleri açıklandı.

Life City’de yer alan daireler 2 bloğa dağılıyor. Bin 200 metrekare alan üzerinde inşa edilen projede yer alan dairelerin tipleri 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. Konutların büyüklükleri ise 96 metrekare ile 116 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Anadolu Yakası ilçelerinden Ümraniye’de yükselen Life City konut projesi butik konseptte tasarlandı. Toplam 40 daireye yer verilen Life City’de yer alan 2+1 dairelerin büyükleri 96 metrekare şeklinde, 3+1 tipinde tasarlanmış dairelerin büyüklükleri ise 116 metrekare büyüklüğünde hayata geçirildi.

Life City projesinde yer alan 2+1 daireler 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler ise 600 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Banka kredisi ile konut alımına uygun olan Life City konut projesinde anahtar teslimlerinin ise Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Armağanevler’de inşa edilen proje Ümraniye İSKİ’ye 200 metre uzaklıkta konumlanıyor.

Sosyal olanakları ile göz dolduran projede her konut için bir adet aracın yer alabileceği özel kapalı otopark bulunuyor. Projedeki ortak alanlar için jenaratör, otomatik panjur, su deposu ve ebevyn banyosu yer alan proje sağladığı sosyal imkanlar ve özel fiyatlar ile alıcının dikkatini çekmeyi başarıyor.

Fiyatların 450 bin TL’den başladığı Life City konut projesinde yer alan sosyal olanaklar ise şu şekilde sıralanıyor:

• Kapalı otopark
• 7/24 güvenlik
• Çocuk oyun parkı
• Kamelyalar
• Yürüyüş alanları