Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lik Yapı’dan Bursa’da yeni proje: Beştepe Konakları

Lik Yapı tarafından Bursa’nın gözde ilçelerinden Mudanya’da hayata kazandırılan Beştepe Konakları projesinde 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış konut seçenekleri yer alıyor.

Sektörün kaliteli isimlerinden Lik Yapı güvencesiyle Bursa’nın son zamanlarda popülerliğini yükselten ilçesi Mudanya’da sektöre kazandırılan Beştepe Konakları projesinde konut alıcısına büyük ve konforlu yaşam alanları sunuluyor.

3+1 ve 4+2 tipinde tasarlanmış konut seçeneklerine yer verilen projede anahtar teslimlerinin ise Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi bekleniyor. 4 bin 460 metrekare alan üzerinde Lik Yapı güvencesiyle sektöre kazandırılan Beştepe Konakları konut projesi 3 blok şeklinde yükseliyor. Projede yer alan 3+1 tipinde tasarlanmış konutların büyüklüleri 157 metrekare büyüklüğünde ve 4+2 tipinde tasarlanmış konutların büyüklükleri ise 165 metrekare büyüklüğünde dizayn ediliyor.

Toplam 24 adet konuta yer verilen butik konseptli projede ödeme planları ve fiyat listesi henüz belli olmadı. Beştepe Konakları konut projesindeki diğer detayların önümüzdeki aylarda netlik kazanması bekleniyor. Projede hakkındaki her türlü bilgiyi Emlak Gündem sitemizden takip ederek anında öğrenebilirsiniz.

Bursa’nın gözde anahtar teslimlerinin Aralık 2019 tarihinde yapılması hedeflenen Beştepe Konakları projesi Bursa’nın gözde ilçelerinden Mudanya’nın Altıntaş Mevkii’nde inşa ediliyor. Modern mimarinin en güzel örneklerinden biri olarak 3 blok şeklinde yükselecek olan projede konut alıcısına sağlanan sosyal olanaklar da adet a göz dolduruyor.

Zengin sosyal olanakları, geniş ve konforlu yaşam alanları, modern mimari tasarımı ve merkezi konumuyla hem yatırımcıdan hem de oturumcudan büyük ilgi göreceği tahmin edilen Lik Yapı imzasını taşıyan Beştepe Konakları projesinin sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:

• Yüzme havuzu
• Kapalı otopark
• Fitness salonu
• Yürüyüş alanları
• Çocuk oyun alanları
• Spor salonu
• Yeşil alan
• Güvenlik