Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Likapark'ta fiyatlar 270 bin TL'den başlıyor

Dora Tasarım'ın Trabzon'un gelişmeye devam bölgelerinden Ortahisar'da hayata geçirdiği Likapark projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Trabzon'un yeni yaşam ve yatırım merkezlerinden biri haline gelen Ortahisar'da 6 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Likapark projesi 3 blokta toplam 84 daireden oluşuyor. Alanları 52 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen konutlara yer verilen projede konutlar 1+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlandı. Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede 3+1 dairelerin minimum 2 bin 500 TL'den kiracı bulabileceği tahmin ediliyor.

Her daireye özel sauna ve Türk hamamı

Bütün konutların deniz manzarasına sahip olduğu projede daire fiyatları 270 bin TL ile 650 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Kişiye özel ödeme planlarının da sunulduğu projede tüm daireler akıllı ev sistemleriyle donatıldı. 5 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında otomobil şarj istasyonları, her daireye özel merkezi sistem elektrik süpürgesi, şelale, dinlenme alanları, yürüyüş yolları, futbol, basketbol ve voleybol sahaları, Türk hamamı, açık yüzme havuzu ve sauna bulunuyor.