Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lilyum Towers'ta kişiye özel ödeme planları sunuluyor

Baykon Yapı ve Açık İnşaat tarafından Kartal'da hayata geçirilen Lilyum Towers projesinde daire fiyatları 580 bin TL ile 1 milyon 375 bin TL arasında değişiyor.

Anadolu yakasının yükselen değeri Kartal'da 4 bin 116 metrekare arazi üzerinde hayata geçirilen Lilyum Towers projesinde dairelerin büyük bir kısmı sahiplerini buldu. Toplamda 107 dairenin yer aldığı projede alanları 97 metrekare ile 265 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor.

Teslimlerine Mayıs 2018'de başlanması beklenen projede fiyatlar 580 bin TL ile 1 milyon 375 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 40 peşinatla kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Minibüs hattına 10 metre uzaklıkta inşa edilen Lilyum Towers Kartal projesi tren istasyonuna 5 dakika, sahil yoluna 7 dakika, metro ve E-5'e 10 dakika mesafede yer alıyor.

Kesintisiz deniz ve Adalar manzarasına sahip olan Lilyum Towers Kartal projesinin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güneşlenme terası, fitness merkezi, kapalı otopark, basketbol sahasu ve tenis kortu yer alıyor.