Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lima Vadi'de teslime 5 ay kaldı

Lima Yapı tarafından Ankara'nın Çankaya ilçesinde hayata geçirilen Lima Vadi projesinde daire fiyatları 210 bin TL ile 900 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Ankara'nın yükselen değeri Çankaya'da 8 bin 48 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Lima Vadi projesinde inşa çalışmaları ve satışlar devam ediyor. Toplamda 150 dairenin yer aldığı proje 3 bloktan meydana geliyor. Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Lima Vadi projesinde alanları 40 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Tamamlandığında dairelerin minimum 2 bin TL'den kiraya verilebileceği öngörülen projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu, fitness ve spor salonu, sosyal tesis, çocuk parkı, yürüyüş alanları, yeşil alan, dinlenme alanları ve basketbol sahası mevcut.

Sanat ve eğlence merkezlerine, AVM'lere, okullara, cafe ve restaurantlara, hastanelere ve daha birçok önemli noktaya oldukça yakın bir lokasyonda yükselen Lima Vadi projesinde daire fiyatları 210 bin TL ile 900 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Şehir ve göl manzarasına sahip olan proje ulaşım arterlerine de oldukça yakın bir konumda bulunuyor.