Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lionia Yaşam Evleri'nde 2018 teslimli 2+1 daire 260 bin

Lionia Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının yükselen ilçelerinden Esenyurt’ta sektöre kazandırılan Lionia Yaşam Evleri’den fiyatlar 260 bin TL’den başlıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının sürekli değerlenen ilçelerinden Esenyurt mevkiinde sektöre kazandırılan Lionia Yapı imzalı Lionia Yaşam Evleri projesinde toplam 87 adet konuta yer veriliyor. Projede tüketiciye 2+1, 3+1 ve 4+1 planında tasarlanan daire seçenekleri sunuluyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 90 metrekare ile 170 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Konut teslimlerinin Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Lionia Yaşam Evleri konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları ise 260 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

LİONİA YAŞAM EVLERİ DAİRE PLANLARI VE BÜYÜKLÜKLERİ

Tek blok şeklinde Esenyurt’ta yükselen Lionia Yaşam Evleri projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 planındaki daire seçenekleri her zevk ve ihtiyaca uygun standartlarda tasarlandı. Dairelerin büyüklükleri ise 90 metrekareden başlayıp 170 metrekareye kadar yükseliyor. Kısa süre içinde yaşamın başlaması planlanan proje bin 600 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

LİONİA YAŞAM EVLERİ DAİRE PLANLARI VE GÜNCEL FİYAT LİSTESİ 2018

Lionia Yapı tarafından İstanbul Esenyurt’ta konumlandırılan Lionia Yaşam Evleri projesinin fiyatları ise şu şekilde:

  • 2+1 260 bin TL ile 410 bin TL arasında değişen fiyatlarla,

  • 3+1 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

LİONİA YAŞAM EVLERİ ÖDEME PLANLARI

Yüzde 25 peşinat ödeyerek konut satın alınabilen Lionia Yaşam Evleri projesinde geri kalan yüzde 75 konut bedeli ise banka kredisi kullanılarak taksitler halinde tahsil edilebiliyor.

LİONİA YAŞAM EVLERİ SOSYAL OLANAKLARI

İstanbul’un markalı konut projeleri ile sürekli yenilenen ve değerlenen ilçelerinden Esenyurt’ta yaşama kazandırılan Lionia Yapı imzalı konut projesi Lionia Yaşam Evleri’nde kapalı otopark, güvenlik hizmetleri, çocuk oyun alanları ve apartman içerisinde asansör gibi sosyal olanaklar sunuluyor.
,