Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Liv Marine'de ön satışlar başladı

Liv Yapı'nın İstanbul'un hızla gelişen lokasyonlarından Beylikdüzü'nde konumlandırdığı yeni projesi Liv Marine ön satışa çıktı. Projede fiyatlar 900 bin TL'den başlıyor.

"Liv" markalı projeleriyle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Liv Yapı'nın Beylikdüzü Yakuplu'da hayata geçireceği yeni projesi Liv Marine için çalışmalara başlandı. Geçtiğimiz günlerde ön satışa çıkan Liv Marine; Yakuplu'daki marinanın hemen yanında, denize sadece 100 metre uzaklıkta inşa ediliyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede tamamı 4+1 tipinde tasarlanmış 200 metrekarelik toplam 78 daire yer alıyor. Çatı ve bahçe dubleksi olarak inşa edilecek olan dairelerde metrekare birim fiyatları 4 bin 500 TL ile 5 bin TL arasında değişiyor. Lansman öncesi döneme özel uygun ödeme koşullarının sunulduğu Liv Marine'^de daire fiyatları ise 900 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor.

Tüm dairelerin deniz manzarasına sahip olduğu Liv Marine'de bahçe dublekslerin kendilerine ait bahçe kullanım alanları bulunuyor. Tamamlandığında yüksek oranda prim yapması beklenen proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.livmarine.com adresinden ya da 444 5 548 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.