Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Liv Marmara'da lansman fırsatları devam ediyor

Liv Yapı, Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği yeni projesi Liv Marmara'da lansman fırsatları devam ediyor. Projede fiyatlar 179 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

İstanbul'un en çok prim yapan bölgelerinden Beylikdüzü'nde yaklaşık 10 bin metrekarelik arsa üzerinde konumlandırılan Liv Marmara'da 495 konutun yanı sıra 34 ofis ve 10 cadde mağazasına yer veriliyor. Projeden daire sahibi olmak isteyen yatırımcılara lansman dönemine özel fırsatlar sunulan proje denize hakim konumuyla dikkat çekiyor. Bölgede küçük daire ihtiyacına cevap verme amacıyla hayata geçirilen Liv Marmara projesinde daireler 1+1 ve 2+1’den oluşuyor. Liv Marmara'da 1+1 daireler 60 metrekare, 2+1 daireler ise 87-133 metrekare arasında değişiyor.

Zengin yaşam alanlarıyla dikkat çeken projede masa tenisi, mini golf, bilardo, futbol ve basketbol sahaları, fitness, sinema, çok amaçlı stüdyo, toplantı odası, açık hava sineması, bisiklet parkı, teras kafe ve misafir odaları yer alıyor. İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği Liv Marmara projesinin Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

Peşin ödemelerde yüzde 10 oranında indirim avantajı sunulan Liv Marmara'dan yüzde 20 peşinat ve 0,70 vade oranıyla 120 aya kadar taksit imkanı da bulunuyor. Liv Yapı bünyesinde ayrıca yüzde 25 peşinata 36 ay, yüzde 50 peşinata 50 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor.

"Yatırımcılar birkaç yıl sonra yatırımlarını katlayacaklar"

Beylikdüzü’nün geleceğin en değerli bölgeleri arasında yer alacağını belirten Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın; "Liv Marmara Projemizi Beylikdüzü’nde markalı projelerin yer aldığı İhlas Marmara 1 projesinin yanı başında konumlandırdık. Deniz manzaralı dairelerimizin yer aldığı projemizde konut alıcılarına kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz. Projemiz kesintisiz deniz manzarasına hakim bir noktada yer alıyor. Bölgede küçük daire ihtiyacını karşılamak için Liv Marmara’da 1+1 ve 2+1 dairelere yer verdik. Projemizden konut ya da dükkan alanlar birkaç yıl sonra yatırımlarını katlayacaktır" dedi.