Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Livera Homes’ta 490 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut sahibi olma fırsatı

İstanbul Kemerburgaz’da yükselen Livera Homes’ta fiyatlar 490 bin TL’den başlıyor. Projede isteyene hemen teslim isteyene de topraktan ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Fimar Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Kemerburgaz’da hayata geçirilen Livera Homes’ta fiyatlar 490 bin TL’den başlıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin yer aldığı Livera Homes’ta isteyene hemen teslim isteyene de topraktan ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

KONUT SEÇENEKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Livera Homes’ta 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 konut seçeneklerinin yanı sıra 2+1, 2+2, 3+1, 3+2, 4+1, 5+1 dubleks olmak üzere bahçeli ve penthouse konut seçenekleri de yer alıyor. Livera Homes’ta yer alan konutların büyüklükleri ise 70 metrekare ile 259 metrekare arasında değişiyor.

İLK BLOKTAKİ TESLİMLER HEMEN YAPILIYOR

Livera Homes’taki konutlar 490 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 2 bloktan meydana gelen Livera Homes’ta ilk blok teslimleri hemen yapılıyor. İkinci bloktaki konutların teslimleri ise 18 ay sonra yapılması planlanıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE ÖNE ÇIKIYOR

Livera Homes projesinde birinci blok bin 215 metrekare, ikinci blok ise bin 337 metrekare üzerinde yükseliyor. Yükseldiği konumu ile dikkatleri üzerine çeken Livera Homes; Gayrettepe-3. havalimanı metro hattı Kemerburgaz İstasyonu’na yürüme mesafesinde, Sarıyer, 4. Levent, Maslak, Mecidiyeköy ve köprü bağlantılarına ise yakın mesafede konumlanıyor.

Livera Homes Kemerburgaz’da yer alacak konut sakinlerine sunulan olanaklar şöyle;

  • Fitness salonu
  • Sauna
  • Güneşlenme terası
  • Yüzme havuzu
  • Yürüyüş alanları
  • Çocuk oyun alanları
  • Yeşil alan
  • Otopark