Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Livera Homes’ta ilk blok teslimleri Haziran 2018’de

Fimar Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Kemerburgaz’da yükselen Livera Homes projesinde Haziran 2018 teslimli daireler 1 milyon 49 bin TL’den başlıyor.

Fimar Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Kemerburgaz’da yükselen Livera Homes projesinde Haziran 2018 teslimli daireler 1 milyon 49 bin TL’den başlıyor. Teslimler Haziran 2018’de!

İstanbul Avrupa Yakasının dikkat çeken lokasyonlarından Kemerburgaz’ın Göktürk’te yükselen Livera Homes projesi Fimar Yapı tarafından hayata kazandırılıyor. Projede yer alan daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipindeki dairelerin fiyatları ise 1 milyon 49 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Anahtar teslimlerinin Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan Fimar Yapı Livera Homes projesinde ön talepler toplanıyor. 2 blok şeklinde yükselen projede toplam 28 adet daire yer veriliyor. Projede yer alan 1+1’den 5+1’e kadar farklılık gösteren konut seçeneklerine yer verilen Livera Homes projesinde konut teslimleri yaklaşık 3 ay sonra yapılacak.

Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 101 ile 259 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projenin ilk blokundaki teslimleri ise Haziran 2018’de yapılacak. İkinci blokundaki teslimleri ise Haziran 2019 tarihinde yapılacak.

Livera Homes’un ikinci blokunda ise 40 adet daireye yer veriliyor. İkinci blok da ise 1+1’den 3+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor. İkinci bloktaki dairelerin büyüklükleri ise 61 metrekareden başlayıp 204 metrekareye kadar yükseliyor.

Üçüncü havalimanı, Maslak-Sarıyer metrosuna yakın konumda yer alan projeden yüzde 20 peşinat ile daire satın alınabiliyor. Geri kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödenebiliyor. Livera Holmes projesinde şirket bünyesinden sağlanan finansmanla 36 ay taksit olanağı da tanınıyor.

Merkezi konumu, lüks özellikleri ve yatırım için uygun özellikleriyle dikkat çeken projenin sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:

• Otopark
• Güvenlik
• Yeşil alan
• Fitenss salonu
• Yüzme havuzu
• Yürüyüş alanları
• Çocuk oyun alanları
• Sauna
• Güneşlenme terası