Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Livplus Evleri'nde fiyatlar 850 bin TL'den başlıyor

İzmir Menderes’te Egeliva İnşaat tarafından hayata geçirilen Lviplus Evleri projesinde bulunan 4+1 villaların fiyatları 850 bin TL'den başlıyor.

Egeliva İnşaat kalitesiyle İzmir Menderes’te projelendirilen Livplus Evleri lüks bir yaşam vaat ediyor. Lüks yaşamı sevenleri çin özel olarak tasarlanan proje 32 villadan meydana geliyor. Projede evler 215 metrekare 4+1 şeklinde tasarlandı.

Livplus Evler 4+1 şeklinde tasarlanmış 32 villadan oluşuyor. Projede evlerin büyüklükleri 215 metrekare. 16 bloktan oluşan projede fiyatlar ise 850 bin TL başlayıp 1 milyon 100 bin TL’ye kadar farklılık gösteriyor.

Egeliva İnşaat tarafından inşa edilen Livplus Evleri projesi İzmir Menderes’te 6 bin 500 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. konut teslimlerinin hemen gerçekleştirildiği projede banka kredisi ve kişiye özel ödeme planlarıyla konut sahibi olmak mümkün.

12 bin metrekare rekreasyon alanına sahip olan Livplus Evleri projesinde villalar ankastre ürünler, TV ünitesi, merkezi ısıtma sistemi ile teslim ediliyor.

Konumuyla da dikkatleri üzerine çeken proje, denize 120 metre, şehir merkezine 45 kilometre, Menderes'e 29 kilometre, Adnan Menderes Havaalanı'na 35 kilometre, Seferihisar'a 32 kilometre, Kuşadası'na 54 kilometre, Efes Antik Kent'e 50 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

Sakinlerine panaromik deniz manzarası vaat eden Livplus Evleri sosyal olanaklarıyla da ilgi görmeye devam ediyor. Projede; açık yüzme havuzu, sauna, güvenlik sistemleri, otopark, çocuk oyun alanları, yeşil alanlar, spor salonu ve yürüyüş alanları da bulunuyor.