Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Livza Zeytinburnu'nda ön talepler başladı

Tesa Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Zeytinburnu’na yeni bir proje geliyor. Livza Zeytinburnu’nda 104 konut yer alacak.

Anahtar teslimlerinin 2019’da gerçekleştirilmesi planlanan projede 104 konut yer alacak. Evlerin büklükleri ise 89 metrekare ile 196 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Livza Zeytinburnu projesinin toplam satılabilir alanı 14 bin metrekareyi, inşaat alanı ise 19 bin metrekareye erişiyor. 13 katlı tek blok halinde inşa edilecek projede konutların yanı sıra iki adet de ticari ünite yer alıyor. Proje konut ve ticari ünitelerin bir arada olduğu karma yapıda tasarlandı.

Tesa Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en popüler lokasyonlarından bir tanesi olan Zeytinburnu’nda hayata geçirilecek karma proje Livza Zeytinburnu’nda 2+1 dairelerin alanları 89 metrekare ile 102 metrekare arasında değişiyor. 3+1 dairelerin en küçüğü 129 metrekare, en büyüğü ise 151 metrekare olarak tasarlandı. 4+1 dairelerin büyüklüğü ise 196 metrekare şeklinde tasarlandı.

Bir kentsel dönüşüm projesi olan Zeytinburnu Livza projesinde inşaatın yıl sonunda başlaması planlanıyor. Projede ön talepler ise alınmaya başladı.

Projenin fiyatları ve ödeme planına ilişkin bilgiler ise henüz netleşmedi. Bu bilgilerin kısa sürede paylaşılacağı tahmin ediliyor.