Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Loca Bağçeşme projesinde daire fiyatları 175 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Kocaeli İzmit Bağçeşme’de yaşama kazandırılan Günel Yapı projesi Loca Bağçeşme’de 1+1 ve 2+1 tipinde tasarlanmış fiyatları 175 bin TL’den başlayan konutlar yer alıyor.

Kocaeli İzmit’te yükselen Loca Bağçeşme projesi Günel Yapı imzasını taşıyor. Fiyat listesinin ve konut fiyatlarının belirlendiği projeye dair tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

1+1 ve 2+1 tipinde tasarlanmış konut seçeneklerine yer verilen Kocaeli İzmit Bağçeşme Günal Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 3 bin 650 metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılan proje 3 blok şeklinde tasarlandı.

Toplam 72 adet konuta yer verilen projede 1+1 dairelerin büyüklükleri net 57, 60, 71, 68 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. Projede yer alan 2+1 dairelerin büyüklükleri ise net 57,70 metrekare büyüklüğünde dizayn edildi.

Daire fiyatlarının 175 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede fiyat listesi şu şekilde:

  • 1+1 daireler 175 bin TL ile 275 bin TL arasında değişen fiyatlarla,

  • 2+1 daireler ise 200 bin TL ile 275 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede bulunan dairelerden birine sahip olmak isteyen alıcılara çeşitli kolaylıklar sağlanıyor. Sadece yüzde 30 peşinat ödeyerek konut satın alınabilen projede kalan konut bedeli ise tapu teslimlerinde tahsil edilebiliyor.

Banka kredisi ile de konut satın alınabilen proje 16 Nisan 2018 tarihinde start alacak kampanya ile 60 ay taksitlendirme ve yüzde 0 faiz imkânı sağlanıyor.

Doğayla iç içe, sakin ve huzurlu bir yaşam sunulan proje deniz manzarasına hâkim bir konumda yer alıyor. Projede anahtar teslimlerinin ise Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Merkezi konumuyla hem yatırımcıyı hem de oturumcuyu cezbedebilen proje Kocaeli merkeze sadece 2 dakikalık mesafede yer alıyor. Kocaeli Üniversite yoluna ise sadece 50 metrelik bir uzaklıkta konumlanıyor.

Alıcısına zengin olanaklar sunan projede sunulan hizmetler ise,

• 300 metrekare fitness ve pilates salonu
• 77 metrekare bilardo salonu
• Otopark
• Çocuk oyun alanları
• Meyve ağaçları
• Yeşil alanlar şeklinde sıralanıyor.