Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Locamahal Veliefendi kentsel yenilenmeye hız kazandıracak

KİPTAŞ güvencesiyle Zeytinburnu lokasyonunda konumlandırılan Locamahal Veliefendi projesi kentsel yenilenmeye katkı sağlayacak.

KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen ve sektörün en önemli yatırımları arasında yer alan Locamahal Veliefendi Konutları 10 Ekim’de görücüye çıkacak.

Sektörün en önemli projeleri arasına şimdiden adını yazdıran Locamahal Valiefendi Konutları’nın 10 Ekim tarihinde lansmana çıkması bekleniyor. KİPTAŞ güvencesiyle İstanbul’un en gözde lokasyonlarından Zeytinburnu ilçesinde konumlandırılan Locamahal Veliefendi Konutları hem sektör yatırımcıları hem de konut sahibi olmak isteyenlerden yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Lansmana çıktıktan sonra da yatırımcıların gözdesi olacağı düşünülen proje 10 Ekim’de sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılacak.

Kentsel dönüşüm seferberliğine büyük katkılar sağlayan KİPTAŞ Zeytinburnu’nda da bu sürecin işleyişini hızlandıracak bir projeye imza attı.

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım‘ın katılımıyla 10 Ekim Salı günü satış ofisinde KİPTAŞ’ın “Locamahal Veliefendi” projesinin basına, yatırımcılara ve sektörün önemli isimlerine tanıtımı gerçekleştirilecek.