Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Loft Up/7.60'ta teslimler önümüzde ay başlayacak

Tatar Yapı'nın İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Ümraniye'de konumlandırdığı projesi Loft Up/7.60'ta teslimler Şubat 2017'de başlayacak.

Tatar Yapı'nın Ümraniye'de inşa ettiği ilk projesi olma özelliği taşıyan Loft Up/7.60'ta satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Şubat ayında teslimlerine başlanacak proje, İstanbul Finans Merkezi'ne komşu konumda yer alması sebebiyle yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor.

Konut ve ofis yatırımcısının yeni gözdesi Ümraniye'de yükselen Loft Up/7.60'ta toplam 150 adet home ofise yer veriliyor. Bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen tek bloktan meydana gelen projede alanları 140 metrekare ile 190 metrekare arasında değişen tamamı 1+1 tipinde tasarlanmış daireler bulunuyor.

Hayata geçirdiği tüm projelerinde 'loft' konseptine yeni bir soluk kazandırma anlayışı güden Tatar Yapı, Loft Up/7.60 projesindeki tüm birimlerde tavan ölçüsünü 7.60 metre olarak belirledi. Böylelikle Loft Up/7.60 projesinde 143 metrekare genişliğindeki en küçük dairede sunulan gerçek yaşam alanı 543 metreküp olarak belirleniyor.

Banka kredisiyle kolayca konut sahibi olunabilen projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye ve talep formuna www.loftup760.com adresinden erişilebiliyor.