Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lokum Evler Tuzla'da 36 ay vade farksız taksitlendirme

İstanbul Anadolu Yakasının en nezih ve sakin ilçelerinden Tuzla’da konumlandırılan Lokum Evler Tuzla projesinde alıcıya çok özel avantajlar sunuluyor.

İstanbul Anadolu Yakasının en nezih ve sakin ilçelerinden Tuzla’da konumlandırılan Lokum Evler Tuzla projesinde alıcıya çok özel avantajlar sunuluyor.

Gayrimenkul sektöründe ses getirecek projelere imza atan ve adından sürekli bahsettirmeyi başaran DKY İnşaat kalitesi ve güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakasının en sakin ve nezih lokasyonlarından Tuzla’da sektöre kazandırılan Lokum Evler projesinde alıcıyı cezbedecek çok özel fırsatlar sunuluyor.

DKY İnşaat tarafından Tuzla’da sektöre kazandırılan Lokum Evler Tuzla projesinde alıcıya 36 ay vade farksız taksitlendirme ile konut sahibi olma şansı sunuluyor. Projeden daire satın almak isteyen oturumcu ve yatırımcılar 36 ay boyunca faiz ödemeden konut bedellerini eşit tutarlar olarak ödeyebiliyorlar.

1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçenekleri sunulan projede fiyatlar 230 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Cazip ödeme imkanları ve uygun fiyatları ile hem oturumcuyu hem de yatırımcıyı cezbetmeyi başarabilen DKY İnşaat Lokum Evler Tuzla projesindeki sosyal donatılar ve ayrıcalıklar da göz dolduruyor.

36 ay vade farksız taksitlendirme imkânı ile konut sahibi olma fırsatını kaçırmadan ayrıcalıklı koşullarda daire sahibi olmak isteyen vatandaşlar Lokum Evler projesinin internet adresi üzerinden proje hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilir veya bilgi talep formu gönderebilirler. Satışların devam ettiği projenin kısa sürede yüksek kazanç sağlanması bekleniyor.

Her zevke, bütçeye, ve ihtiyaca hitap eden 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut tiplerinde alternatifler sunan projede konut fiyatları ise 230 bin TL’den başlangıç gösteriyor.