Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lokum Evler'de hemen teslim satışlar devam ediyor

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığının Tuzla Aydınlı'da konumlandırdığı Lokum Evler projesinde daire fiyatları 290 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Tuzla Aydınlı’da inşa edilen Lokum Evler projesinde alanları 65 metrekare ile 155 metrekare arasında değişen 2+1,5 ve 3+1,5 dairelerin satışına devam ediliyor. Hemen teslim avantajıyla satışa sunulan Lokum Evler'de fiyatlar 290 bin TL’den başlıyor. Yatırımcılara birbirinden farklı cazip kampanya ve ödeme kolaylıklarının sunulduğu Lokum Evler’de, peşin alımlarda vade farksız 3 ay içinde ödeme fırsatı sağlanırken, yüzde 20 peşinat ve 120 ay boyunca 3.500 TL’den başlayan taksitlerle banka kredisi ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Satışına başlandığı tarihten itibaren yüzde 90 prim yaparak değerini artıran Lokum Evler’de, ayrıca 36 ay sabit ödeme avantajlı ile şirket finansman desteği de sağlanıyor. Yatırım yapmak ya da yaşamak isteyen herkese, “hemen tapu, hemen teslim” dairelere kira öder gibi sahip olabilme imkanı sunan proje, keyifli ve huzurlu bir yaşam alanı vaad ediyor.

Toplam 742 konut ve 8 ticari birimden meydana gelen Lokum Evler projesi 15 ila 19 katlı 7 bloktan meydana geliyor. Sahile 8, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 6, alışveriş merkezlerine 14, üniversiteler bölgesine 12 dakika mesafede bulunan proje her yere kolay ulaşım imkanı sağlıyor.