Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lokum Evler’in yeni etabı: Lokum Manzara

DKY İnşaat tarafından hayata geçirilen Lokum Evler projesinin yeni etabı Lokum Manzara oldu. Proje 22 parsel üzerinde 2 blok şeklinde inşa ediliyor.

Sektörün öncü ve üretken isimlerden DKY İnşaat tarafından hayata geçirilen Lokum Evler projesinin yeni etabı Lokum Manzara oldu. 22 parsel üzerinde 2 blok şeklinde tasarlanan projede 154 metrekare büyüklüğünde 3+1 tipinde tasarlanmış daireler yer alıyor.

Koru manzarası ile dikkat çeken doğayla iç içe sakin konumda yer alan projede kampanyalı konut fiyatları ise 480 bin TL’den başlangıç gösteriyor. ‘Geniş geniş oturun’ kampanyası ile hayata geçirilen Lokum Manzara projesinde ödeme planları da belli oldu.

Kampanyalı konut fiyatlarının 480 bin TL’den başladığı Lokum Manzara’da en düşük konutu 600 bin TL’den başlıyor. Konut fiyatları 720 bin bin TL'ye kadar yükseliyor. Ödeme planlarının da belli olduğu projede konut teslimlerinin Aralık 2019’da yapılması bekleniyor.

Ödeme planları

  • Lokum Evler projesinin Lokum Manzara etabından daire satın almak isteyenler peşinat vermeden Haziran 2018’de yüzde 10 oranında bir ara ödeme ardından Temmuz 2019 tarihinde yüzde 10’luk ara ödeme yaparak kalan konut bedeli için yüzde 0,99 faiz oranında 120 ay taksitle banka kredisi kullanarak ödeme yapabilecekler.
  • Projeden daire satın almak isteyenlere ek olarak da 36 aylık yüzde 0 faiz ve 60 aylık taksitlendirme imkanı sağlanıyor.