Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lokum Manzara Tuzla’da peşinat yok düşük faizle 120 ay vade var!

İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden Tuzla’da hayata kazandırılan Lokum Manzara Tuzla projesinde hiç peşinat ödemeden konut sahibi olma imkânı tanınıyor.

Konut sektörünün en köklü isimlerinden DKY İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının en sakin ilçelerinden Tuzla’da sektöre kazandırılan Lokum Manzara Tuzla projesinde hiç peşinat ödemeden daire sahibi olma imkânı sağlanıyor.

Konut hayalini gerçekleştirmek isteyen ancak bir türlü peşinatı denk getiremeyenlerin yüzünü güldürecek Lokum Evler Tuzla projesinde cazip ödeme koşulları sunuluyor. Hem yatırımcıdan hem de oturumcudan yoğun ilgi gören DKY İnşaat’ın Tuzla’da konumlandırdığı konut projesi Lokum ManzaraTuzla’da belirlenen ödeme planına göre hiç peşinat ödemeden satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Hiç peşinatsız fiyatların 480 bin TL’den başlangıç gösterdiği DKY İnşaat Lokum Manzara Tuzla projesinde Haziran 2018 tarihinde bir ara ödeme alınıyor. Temmuz 2019’da ikinci bir ara ödeme yapılıyor. Kalan konut bedeli ise yüzde 0,99 faizle 120 aya kadar eşit taksitler şeklinde ödenebiliyor.

Ödeme imkanlarıyla konut sahibi olmayı kolaylaştıran Lokum Evler Tuzla projesinde bir başka ödeme alternatifi de 36 ay yüzde 0 faizle taksitlendirme olarak sunuluyor. Konut alıcısını cazip ödeme koşullarıyla kendine çeken Lokum Manzara Tuzla projesinden daire satın alarak siz de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

DKY İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’da sektöre kazandırılan Lokum Evler Tuzla projesinde fiyatlar 480 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede yer alan konutların tamamı 3+1 tipinde tasarlanmış dairelerden oluşuyor.

Hiç peşinatsız iki tane ara ödeme ve yüzde 0,99 düşük faizle 120 aya kadar vade imkanı ve 36 ay yüzde 0 faiz faizle vade imkanı tanınan projede teslimler Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.