Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Lokum Manzara Tuzla’da peşinat yok düşük faizle 120 ay vade var!

İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden Tuzla’da hayata kazandırılan Lokum Manzara Tuzla projesinde hiç peşinat ödemeden konut sahibi olma imkânı tanınıyor.

Konut sektörünün en köklü isimlerinden DKY İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının en sakin ilçelerinden Tuzla’da sektöre kazandırılan Lokum Manzara Tuzla projesinde hiç peşinat ödemeden daire sahibi olma imkânı sağlanıyor.

Konut hayalini gerçekleştirmek isteyen ancak bir türlü peşinatı denk getiremeyenlerin yüzünü güldürecek Lokum Evler Tuzla projesinde cazip ödeme koşulları sunuluyor. Hem yatırımcıdan hem de oturumcudan yoğun ilgi gören DKY İnşaat’ın Tuzla’da konumlandırdığı konut projesi Lokum ManzaraTuzla’da belirlenen ödeme planına göre hiç peşinat ödemeden satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Hiç peşinatsız fiyatların 480 bin TL’den başlangıç gösterdiği DKY İnşaat Lokum Manzara Tuzla projesinde Haziran 2018 tarihinde bir ara ödeme alınıyor. Temmuz 2019’da ikinci bir ara ödeme yapılıyor. Kalan konut bedeli ise yüzde 0,99 faizle 120 aya kadar eşit taksitler şeklinde ödenebiliyor.

Ödeme imkanlarıyla konut sahibi olmayı kolaylaştıran Lokum Evler Tuzla projesinde bir başka ödeme alternatifi de 36 ay yüzde 0 faizle taksitlendirme olarak sunuluyor. Konut alıcısını cazip ödeme koşullarıyla kendine çeken Lokum Manzara Tuzla projesinden daire satın alarak siz de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

DKY İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’da sektöre kazandırılan Lokum Evler Tuzla projesinde fiyatlar 480 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede yer alan konutların tamamı 3+1 tipinde tasarlanmış dairelerden oluşuyor.

Hiç peşinatsız iki tane ara ödeme ve yüzde 0,99 düşük faizle 120 aya kadar vade imkanı ve 36 ay yüzde 0 faiz faizle vade imkanı tanınan projede teslimler Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.