Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Lokum Manzara’da 25 bin TL ile peşinat ve cazip ödeme seçenekleriyle konut satın alma fırsatı

DKY İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının doğa ile iç içe sakin ilçelerinden Tuzla’da konumlandırılan Lokum Manzara projesinde lokum gibi fırsatlar sunuluyor.

DKY İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının doğa ile iç içe sakin ilçelerinden Tuzla’da konumlandırılan Lokum Manzara projesinde lokum gibi fırsatlar sunuluyor.

Ürettiği kaliteli ve güven vaat eden konut projeleri ile sektördeki ayrıcalıklı yerini korumayı başaran DKY İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının Tuzla ilçesinde konumlandırılan Lokum Manzara projesinde herkesi ev sahibi yapmaya hazırlanan çok özel avantajlar sunuluyor.

DKY İnşaat Lokum Manzara Tuzla projesinde sadece 25 bin TL peşinat ödemesi gerçekleştirilerek konut sahibi olunabiliyor. Lokum Manzara Tuzla projesinde her türlü zevke, ihtiyaca ve bütçeye uygun 3+1 tipinde tasarlanmış 154 metrekare büyüklüğünde daire seçenekleri sunuluyor.

25 bin TL peşinat ile daire satın alma fırsatı sunulan Lokum Manzara Tuzla projesi 3 blok şeklinde yükseliyor. Fiyatların 429 bin TL’den başlangıç gösterdiği proje sessiz, sakin ve dingin bir yaşam sürmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Aylık 2 bin 800 TL taksit ödemesi ile ‘kira öder gibi’ konut satın alınabilen Lokum Manzara Tuzla projesinde anahtar teslimlerinin ise Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Zengin sosyal donatıları, konforlu ve geniş yaşam alanları ile cazip ödeme koşulları ve fiyatları dikkatleri üzerine çeken proje hem oturumcunun hem de yatırımcının yakın markajında!

Cazip ödeme koşulları ve 25 bin TL ile konut satın alma fırsatı sunan ‘lokum gibi bir yaşamın adresi’ Lokum Manzara Tuzla projesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek isterseniz lokummanzara.com sitesini ziyaret edebilirsiniz!