Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Lokum Manzara’da kira öder gibi ‘ev’lenin!

Türkiye’deki gayrimenkulün köklü isimlerinden DKY İnşaat geliştirdiği kampanya ile kira öder gibi ‘ev’lendiriyor!

Gayrimenkul sektörünün en köklü ve en üretken isimlerinden bir tanesi olan DKY İnşaat geliştirdiği kampanya sayesinde herkesi ev yapmaya hazırlanıyor. Peşinatları denkleştiremeyen, yüksek kredi taksiti ödemekten kaçınan orta gelir grubuna da hitap eden aile konseptli Lokum Manzara konut projesinde geliştirilen kampanya sayesinde herkes hayalindeki eve artık kavuşabilecek.

DKY İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının sakin, huzurlu ve doğa ile iç içe ilçelerinden bir tanesi olan Tuzla’da kazandırılan Lokum Manzara projesinde kira öder gibi daire satın alınabiliyor. Şirket tarafından geliştirilen kira öder gibi ev sahibi olabilme imkânı sağlayan kampanya sayesinde bu yaz herkes ‘ev’lenecek!

DKY İnşaat’ın İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’da konumlandırdığı Lokum Manzara konut projesinde ayda sadece 2 bin 800 TL tutarında eşit taksitler halinde kira öder gibi daire satın alınabiliyor. Kira öder gibi daire sahibi yapmayı vaat eden Lokum Manzara Tuzla projesinde konut fiyatları ise 429 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Uygun fiyatları ve cazip ödeme seçenekleri ile dikkatleri üzerine çekmeye başaran Anadolu Yakasının en gözde projelerinden Lokum Manzara’da tüketiciye 2+1,5’tan başlayıp 3+1,5’a kadar uzanan geniş bir konut tipi seçeneği yelpazesi sunuluyor.

Konut sakinlerinin her türlü ihtiyacına karşılık verebilecek şekilde tasarlanan Lokum Manzara’da kira öder gibi ayda sadece 2 bin 800 TL taksit tutarıyla ve 429 bin TL’den başlangıç gösteren fiyatlarla konut satın alınabiliyor.

Proje hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve bilgi/başvuru formu doldurmak istiyorsanız lokummanzara.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.