Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lokum Rezidans’ta yüzde 20 peşin hemen teslim

Lokum Evler projesinin rezidans ayağı Lokum Rezidans projesinde 230 bin TL’den başlayan konutlar yüzde 20 peşinle hemen teslim!

Yaşamın başladığı Lokum Evler projesinin rezidans ayağı olan Lokum Rezidans projesinde hemen teslim durumundaki konutlar sadece yüzde 20 peşinle sahiplerine kavuşuyor. Fiyatların 230 bin TL’den başlangıç gösterdiği projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 20 peşinat anahtarlarını hemen alabiliyorlar.

DKY İnşaat ve Metropolist yapı işbirliğinde İstanbul Anadolu Yakasının sakin ilçelerinden Tuzla’da hayata geçirilen Lokum Rezidans projesinde 145 konut bulunuyor. Projedeki dairelerin tamamı 1+1 ve 2+1 formatında tasarlandı. Projede yer alan 1+1 daireler 1 oda 1 salon; 2+1 formatındaki daireler ise 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.

Tuzla’da hayata kazandırılan projeden yüzde 20 peşinatla daire sahibi olmak mümkün, geri kalan konut bedeli ise banka kredisi kullanılarak tahsil edilebiliyor.

Lokum Evler’in rezidans bölümü Lokum Rezidans’ta 1+1 tipindeki daireler 230 bin TL’den başlangıç gösterirken, 2+1 tipindeki daireler ise 370 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projedeki daireler hemen teslime hazır durumda.

Kira gelirlerinin bin TL ile bin 250 TL aralığında farklılık göstermesi beklenen projeden genellikle havayolları ve finans merkezleri çalışanları daire satın almayı tercih ediyor. Çünkü proje iş merkezlerine ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na çok yakın mesafede konumlandırıldı. Alışveriş merkezlerinin de hemen yakında bulunan proje hem huzurlu hem de şehrin merkezinde bir yaşam vaat ediyor.

Alıcısına ödeme kolaylıkları sunan projedeki dairelerin büyüklükleri ise brüt 64-102 metrekare arasında, net ise 41-66 metrekare aralığında farklılık gösteriyor.

Toplam 722 konuta yer verilen Lokum Evler projesinin Lokum Rezidans’ta teslimler başladı. Projeden hemen teslim konumundaki konutlardan yüzde 20 peşinatla sahip olunabiliyor. Geri kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödenebiliyor.

Toplam 145 konuta yer verilen Lokum Rezidans’ın Lokum Evler’den ayrı sosyal imkanları bulunuyor. Projenin tüketiciye sunduğu ayrıcalıklı imkanlar ise şöyle:

  • Açık otopark
  • Açık yüzme havuzu
  • Çocuk yüzme havuzu
  • Çocuk oyun alanları
  • Fitness merkezi
  • Yürüyüş parkuru
  • Güneşlenme terası
  • Kameralı güvenlik sistemi