Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lotus 16 Suadiye projesi Eylül ayında teslim edilecek

Marj Yapı tarafından İstanbul’un Kadıköy lokasyonunda inşa edilen Lotus 16 Suadiye projesi Eylül ayında teslim edilecek.

4 bin 400 metrekare arsa alanına sahip Lotus 16 Suadiye projesi, Anadolu Yakasının en değerli bölgesi Kadıköy Bağdat Caddesi’nde yükseliyor.

11 katlı tek bloktan oluşan, bin 89 metrekare inşaat alanına sahip projede 22 adet daire, 1 adet ofis bulunuyor. Ahmet Erkutoğlu imzası taşıyan ve Eylül ayında teslim edilecek Lotus 16 Suadiye’de fiyatlar 1 milyon 600 bin TL’den başlıyor. Her daire için kapalı otopark alanının bulunduğu projede 7/24 güvenlik hizmeti sunuluyor. Lotus 16 Suadiye projesi Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta yer alıyor.

İnovatif ve insan odaklı yaklaşımla şehrin merkezinde insanlara nefes alacakları yaşanılabilir bir ortam sunduklarını söyleyen Marj Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyd Çataltaş, “Marj Yapı olarak iş ahlakımız ve vizyonumuz gereği yalnızca tüketicilere karşı bir sorumluluğumuz bulunmuyor, projelerimizin hayat bulduğu şehirlere karşı da derin bir sorumluluk içindeyiz. Özellikle de İstanbul bizim için ayrı bir öneme sahip. Binlerce yıllık tarihi, kültürel alt yapısı ve geçmişi ile adeta açık hava müzesi konumunda olan İstanbul’a karşı kendimizi borçlu sayıyoruz. Bu yüzden de Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettikleri gibi, yatay mimarinin bu şehre nefes aldırarak, daha yaşanabilir, sağlıklı bir ortam oluşturulabileceğine inanıyoruz. Biz lüks ve konforu, tarih, kültür ve doğal çevre ile projelerimizde bir araya getirme gayretindeyiz” diye konuştu.