Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lotus Office’te fiyatlar 650 bin TL’den başlıyor

Bursa Nilüfer’de hayata geçirilen Lotus Office’te fiyatlar 650 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise Haziran 2019’da gerçekleşecek.

Ruby Group tarafından hayata geçirilen Lotus Office projesi, Bursa Nilüfer’de yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin Haziran 2019’da yapılacağı Lotus Office’te fiyatlar 650 bin TL’den başlıyor.

190 ADET OFİSTEN MEYDANA GELİYOR

Lotus Office; 190 adet ofis ve 16 adet mağazadan meydana geliyor. Lotus Office projesindeki ofisler 82 metrekare ile 252 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

LOTUS OFFİCE FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

Lotus Office’te yer alan ofislerin fiyatları 650 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Kişiye özel ödeme koşulları sunulan Lotus Office’te teslim tarihi Haziran 2019 olarak planlandı.

AKILLI BİNA ALT YAPISIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Yatay mimari anlayışıyla tasarlanan Lotus Office projesi, Bursa’nın en önemli ana ulaşım aksı olan İzmir Yolu üzerinde yükseliyor. Lotus Office’in hemen önünde Nilüfer Metro İstasyonu yer alıyor.

Lotus Office, çalışanların gün ışığından maksimum derecede faydalanabilmesi ve tasarruflu enerji yönetimi için tamamen cam cephe ile kaplanıyor. Akıllı bina alt yapısıyla inşa edilen Lotus Office projesindeki ofisler aydınlatma, iklimlendirme ve havalandırma gibi tüm mekanik ve elektronik sistemleri uzaktan kontrol edilebilir şekilde planlandı.

Sağlık Bakanlığı Yönetmeliği’ne uygun şekilde tasarlanarak inşa edilen Lotus Office projesi; özellikle doktor, estetisyen ve diş hekimleri tarafından tercih ediliyor.