Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lüksün dev markaları İstanbul Havalimanı’nda mağaza açmaya hazırlanıyor

Lüksün devleri İstanbul Havalimanı’nda mağaza açmaya hazırlanıyor. Kiralamalar tamamlandığında havalimanı mağazacılığın yeni merkezlerinden biri olacak.

İstanbul Havalimanı, dünyanın en büyük aktarma merkezlerinden biri olmaya hazırlanıyor. Sabah Gazetesi’nden Pınar Çelik’in haberine göre havalimanı, dev markaları cezbetmeyi başardı. 59 yabancı markanın yer alacağı Duty Free alanında Fransız moda markası Christian Dior en büyük mağazalarından birini açacak. Uzun bir süredir görüşmelerini sürdüren ve sonunda el sıkışan Christian Dior, mayısta mağazanın kapılarını açacak. En yüksek satışlarını Japonya, Rusya, Katar ve Çin’e yapan Christian Dior’un hedef kitlesi itibarıyla İstanbul Havalimanı'nı seçtiği belirtiliyor.

YERLİ VE YABANCILAR BİR ARADA

Christian Dior'un dışında LVMH grubu içerisinde bulunan Louis Vuitton ile yine lüksün devlerinden Fransız Hermes ile Katarlı Mosafer de İstanbul Havalimanı’nda mağaza açacak. Yabancı markaların yanı sıra Türkiye'nin önde gelen markaları da İstanbul Havalimanı’nda olacak. İpekyol, Vakko, Kemal Tanca, B&G Store, Pierre Cardin, Brandy's, US Polo, Cacharel'in yanı sıra Saat&Saat ve Altınbaş da mağazalarıyla ziyaretçileri bekleyecek. Lüks markaların yanı sıra Toyzz Shop ve LC Waikiki gibi mağazalar da ziyaretçilerin beklentilerine karşılayacak.

GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

İstanbul Havalimanı Duty Free alanında 59’u yabancı olmak üzere toplam 75 Türk ve yabancı markanın mağazası yer alacak. LVMH grubundan Marc Jacobs, Givenchy, Fendi'nin yanı sıra Burberry, Hugo Boss, Ermenegildo Zegna, Prada gibi dev moda markalarıyla yapılan görüşmeler ise devam ediyor. İstanbul Havalimanı, kiralamalar tamamlandığında mağazacılığın yeni merkezlerinden biri haline gelecek.