Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lüksün ve konforun yeni adresi: Altower

Altınbaş Yapı İstanbul Anadolu yakasında hayata geçirilen Altower projesinde lansman öncesine özel satışlar başladı.

Bünyesinde 330 rezidans barındıran projede akıllı teknolojik altyapısıyla hızlı şehir hayatını daha kolay ve yaşanılabilir hale getirmeyi amaçlayan tasarımlar mevcut.

1+1 daireler isteğe göre şekilleniyor

Altınbaş Yapı’nın Anadolu yakasının gözde lokasyonu Göztepe’de konumlandırılan otel konforu vaat eden projeye 2017 yılının ilk çeyreğinde başlandı. Merkezi konumuyla dikkat çeken otel konseptli lüks konut projesinde 1+1 daireler isteğe göre, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere dönüştürülebiliyor.

Lüksün ve konforun yeni adresi: Altower

İnce detaylarına kadar lüks tasarlanan ve teknolojik alt yapısıyla modern şehir hayatını kolaylaştırmaya odaklı tasarlanan projede Concierge, housekeeping, vale, dry cleaner gibi hizmetlerin yanı sıra; tek tık ile sosyal donatı alanları kontrolünde bulunan araba yıkama, yemek siparişi verme, özel spor hocası, sinema salonu rezervasyonuna ek olarak televizyon, ışık, kapı, cam, ve klima kontrolü, gibi dilediğiniz birçok özellik de sunuyor.

Teslimler Eylül 2019’da

Projede ayrıca istenirse dayalı döşeli olarak da ev sahibi olunabiliyor. Eylül 2019’da daire teslimlerinin yapılacağı proje, Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, Yenisahra metrosuna 1 dakika, 15 Temmuz Şehitler köprüsüne 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. 15 yılda geri dönen fiyatlarıyla Altower, yatırım için de oldukça karlı bir proje vaat ediyor.