Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

LUX* Bodrum Residence’ta lansmana özel indirim fırsatı

MYC Partners güvencesiyle Bodrum Adabükü’nde inşa edilen LUX* Bodrum Residence’ta lansman dönemine özel satışlar devam ediyor.

MYC Partners’ın Bodrum Adabükü’nde 70 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği LUX* Bodrum Resort & Residences’ın içerisinde yer alan özel rezidanslar yatırımcılarını bekliyor.

Kişiye özel ve alışılmışın dışında daha sade ve yalın hizmet sunan LUX* Bodrum’da rezidans sahibi olan yatırımcılar birçok ayrıcalıktan da faydalanabilecek. 72 adet rezidanstan 14 adedinin satıldığı ve tapu tesliminin gerçekleştiği tamamı denize sıfır, panoramik deniz manzarasına sahip rezidanslar lansman dönemine özel fiyatlarla satılıyor.

MYC Partners Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan kullanılmayacağı zamanlarda otelle birlikte işletilme olanağı da bulunan LUX* Bodrum rezidansları hakkında; “Biz bu projede rezidans daireleri hayata geçirirken imkansızları bir araya getirdik. Her dairenin deniz manzarası görmesi, havalimanına yakın lokasyon ve yaşam kalitesini yükseltecek ve her yaş grubuna uygun donatıların bir arada bulunması benim için çok önemliydi ve gerçekleştirdim. Kendi rezidans’ım da bu projenin içerisinde. Aslına bakarsanız kendime komşu arıyorum. Ancak bu projede hepimiz doğaya komşuyuz. Patronu ‘doğa’ olanLUX* Bodrum rezidansları yatırımcısına kısa sürede yüksek prim kazandıracak. Özellikle lansman döneminde avantajlı fiyatlarla yatırım yapanlar kısa süre içinde projenin kendini amorti etmesiyle kazanmaya başlayacaklar. Milano’da Dünya çapında gerçekleştirilen A’Design Awards Gümüş ödüllürezidanslarımız ile yeşili ve çevreyi korumanın yanı sıra, otel konforunda bir hayat vaat ediyoruz”dedi.

LUX* Bodrum Rezidans fiyat listesi

Hemen teslim ve lansman dönemine özel fiyat seçeneğiyle satışa sunulan; toplam 83 bin metrekarelik alanda yükselen ve LUX* Resorts & Hotels zincirinin Avrupa’daki ilk otelini bünyesinde bulunduran LUX* Bodrum Resort & Residences, teras rezidansları 780 bin dolar, 200 - 600 metrekare arasında değişen müstakil bahçelere sahip olan bahçe rezidansları ise 1 milyon 50 bin dolardan başlıyor.

172 metrekarelik 3+1 teras ve 224 metrekarelik 4+1 bahçe dubleksi seçenekleri bulunan LUX* Bodrum rezidansları, her noktasından denize girilebilen 650 metrelik sahil şeridi, tüm odalardan görülen kesintisiz deniz manzarası ve sosyal donatılarıyla iyi bir tatil ve kaliteli zaman geçirmek için yaşam alanları sağlıyor.

Havaalanına sadece 13 km mesafede bulunan lokasyonu ve hızlı ulaşım kolaylığı sunan transfer teknesiyle Türkbükü’ne 15 dakika mesafede bulunan LUX* Bodrum Resort & Residences, kişiye özel hizmet sunuyor.