Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

LUX* Bodrum Resort & Residences’ta tatil fırsatı

MYC Partners güvencesiyle Bodrum Adabükü’nde inşa edilen LUX* Bodrum Resort & Residences’ta avantajlı alternatiflerden oluşan tatil fırsatı sunuluyor.

Muğla - Bodrum yarımadasının en özel koylarından Adabükü’nde konumlanan LUX* Bodrum Resort & Residences, özel bir deneyim yaşamayı hayal eden tatilcilerin yeni gözdesi.

Türkiye'nin bin 484 kilometre ile en uzun kıyı şeridine sahip ili Muğla'daki sahillerde ve turistik tesislerde, okulların tatile girmesiyle hareketlilik başladı.

Geçen yıl turizm sektöründe yaşanan durgunluğun ardından özellikle iç turizmde büyük bir artış beklenirken, yapılan yatırımlarla dış turizmde de gözle görülür bir artış olması bekleniyor.

MYC Partners’ın 70 milyon dolarlık yatırımıyla hayata geçirilen olan LUX* Bodrum Resort & Residences’ın Türkiye turizmine katkı sağlaması öngörülüyor.

Yatırımcı ve MYC Partners Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan, “Türk vatandaşı olarak, böyle bir yatırımı hayata geçirmek ülkeme karşı vazifemdi. Gerçekleştirmekten dolayı büyük mutluluk duyuyorum. LUX* Bodrum Resort & Residences, 270 yatak kapasitesiyle sektöre ve bulunduğu bölgeye büyük bir katkı sağlayacak. Ülkemize kazandıracak yatırımlar yapmaya devam edeceğiz” dedi.

İçerisinde 91 otel odası, 72 residence ve beach villa ile toplamda 83 bin metrekarelik alana yayılan, 50 bin metrekaresi sadece bitki peyzajına ayrılan LUX* Bodrum Resort & Residences’da toplam 3 bin metrekarelik lavanta bahçesi, spa, açık hava sineması, iki alakart restoran, çocuk oyun parkı gibi birçok donatı ziyaretçilerin hizmetine sunuluyor.

LUX* Bodrum Resort & Residences’un spa ve wellnes hizmeti veren markası LUX* Me, stres atmak için keyifli bir kaçamak imkanı sunuyor.

Havaalanına 13 dakikalık yakın lokasyonuyla ulaşım konusunda büyük bir ayrıcalığa sahip olan LUX* Bodrum Resort & Residences, deniz transfer teknesi hizmetiyle de belli noktalara hızlı ulaşmanızı sağlıyor.

LUX* Bodrum Resort & Residences, indirim ayrıcalıkları ve avantajlı alternatiflerden oluşan tatil seçenekleriyle de tatil fırsatı sunuyor.