Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Luxera Gayrimenkul'den iki yeni proje geliyor

İstanbul'un değer kazanan bölgelerinde ürettiği projelerle sektöre hızlı bir giriş yapan Luxera Gayrimenkul, yeni projeleriyle 2017'de de kazandırmaya devam edecek.

Markalı konut sektörüne iddialı bir giriş yapan Luxera Gayrimenkul; ilk projesi olan Luxera Residence'ta satışlarda sona gelirken, yeni projeleri Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna'nın inşaatına Şubat 2017’de başlanacak. Yüzde 25 peşinatla 24 ay vade farksız taksit imkanı sunulan projeler; avantajlı fiyatlarının yanı sıra sosyal donatı alanları, mimari özellikleri ve merkezi lokasyonlarıyla da dikkat çekiyor.

Üç projede de kapalı yüzme havuzu ayrıcalığı sunan Luxera Gayrimenkul, sağlıklı bir yaşam için fitness, Türk hamamı, sauna ve yürüyüş parkurunun yanı sıra çocuk oyun odaları, çocuk parkı ve hobi odalarıyla eğlenceli bir dünya kuruyor. Kapalı otoparka ek olarak her daireye bir depo alanı tahsis edilen projeler, merkezi lokasyonuyla bölgenin yüksek getirili yatırımını vadediyor.

Luxera Residence'ta sınırlı sayıda dairenin satışı sürüyor

İnşa çalışmalarına 2015’de başlanan Luxera Residence’ta 68 daire ile 5 ticari ünite yer alıyor. Mahmutbey, Maslak Caddesi'nde toplam 2 bin 500 metrekare arsa üzerinde konumlanan projede alanları 115 metrekare ile 213 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan daire seçenekleri bulunuyor. Daire fiyatlarının 490 bin TL’den başladığı projede firma, son dairelere özel yüzde 50 peşinata 9 aya kadar vade imkanı sunuyor.

Yenikapı-Mahmutbey ve Mahmutbey-Kabataş Metro istasyonunun yanı başında yer alıyor olmasıyla yatırımcısına büyük avantaj sağlayan Luxera Residence’ta konut teslimleri Mayıs 2017’de yapılacak.

Ulaşımın merkezinde yepyeni bir proje: Luxera Yenibosna

Bahçelievler Yenibosna’da konumlanan Luxera Yenibosna projesi 100 konut ve 4 bin metrekarelik ticari alandan oluşuyor. Projede büyüklükleri 65 metrekare ile 95 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde daireler yer alıyor. Lansman öncesi döneme özel avantajlı fiyatlarla satışa çıkan Luxera Yenibosna'da fiyatlar 465 bin TL’den başlıyor.

Ataköy-Halkalı Metrosu’nun en hareketli istasyonlarından birine komşu konumunda yer alan Luxera Yenibosna, ulaşım ağı ile çevrili bir bölgede yer alıyor. Basın Ekspres yolunun yanı başında yükselen proje, E5 Otoyolu'na 3 dakika, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı’na 4 dakikalık mesafesiyle yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.

Luxera Meydan'da lansman öncesi döneme özel fırsatlar sunuluyor

TEM Otoyolu ve Basın Ekspres Yolu'nun yanı başında yükselen Luxera Meydan’da 230 konut ve 50 ticari ünite yer alıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin bulunduğu projede daireler 65 metrekare ile 170 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Lansman öncesi avantajlı fiyatların sunulduğu Luxera Meydan’da 1+1 dairelerin peşin fiyatı 390 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan proje, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Havalimanı gibi devlet yatırımlarının çevrelendiği bölgede konumlanıyor. Bölgenin iki önemli caddesinin kesiştiği noktada yer alan Luxera Meydan projesi; E5 Otoyolu'na 6, Atatürk Havalimanı ise sadece 7 dakika mesafede bulunuyor.

İnşa çalışmalarına Şubat 2017’de başlanacak olan Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna projelerinin Aralık 2018’de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi öngöürlüyor.