Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Luxera Meydan satışa çıkıyor

Luxera Gayrimenkul'ün İstanbul'un değer kazanan bölgelerinden Bağcılar'da inşa edeceği Luxera Meydan projesinin satışlarına önümüzdeki günlerde başlanması hedefleniyor.

"Luxera" markasıyla konut projeleri üretmeyi hedefleyen Luxera Gayrimenkul, Luxera Residence'tan sonra Luxera markalı iki yeni projeyi daha hayata geçirmeye hazırlanıyor. Şirketin çalışmalarına başladığı projelerden biri Bağcılar'da yükselmeye hazırlanıyor. Çalışmalarına başlanan projenin 2017 ilk çeyreğinde satışaçıkarılacağı öngörülüyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen Luxera Meydan'da toplam 230 daireye yer veriliyor. Projede alanları 65 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar bulunuyor. Konutların yanı sıra 50 ticari birimin de yer alacağı proje 2 bloktan meydana geliyor.

TEM ve Basın Ekspres Yolu'nun yanı başında, E-5'e 6 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise sadece 7 dakika mesafede inşa edilen Luxera Meydan projesi tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda kazandırması bekleniyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.luxera.com.tr adresinden erişilebiliyor.