Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Luxera projelerinde bayram kampanyası başladı

Luxera Gayrimenkul'ün Yenibosna ve Mahmutbey'de konumlandırdığı Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna projelerinde Kurban Bayramı'na özel yeni bir kampanya başladı.

Luxera Gayrimenkul bayrama özel başlattığı kampanyasıyla Yenibosna ve Mahmutbey'de hayata geçirdiği iki projesinde cazip fırsatlar sunuyor. İstanbul'un en hızlı değer kazanan lokasyonlarında hayata geçirdiği projeleriyle yatırımcısına yüksek standartlarda bir yaşam sunan firma, Meydan projesinin ardından Luxera Yenibosna projesini de ulaşım ağlarının merkezinde konumlandırıyor. 3 farklı metro hattının ortasında bulunan Luxera Meydan ile metro hattının ise yanı başında bulunan Luxera Yenibosna, konut alıcılarına kazançlı bir yatırım vadediyor.

Bayrama özel avantajlı kampanyayı konut alıcılarına sunan Luxera Gayrimenkul; her iki projesinde yüzde 5 peşinatla banka kredisi ya da yüzde 25 peşinatla firma bünyesinde 24 ay vade farksız ödeme imkanı sağlıyor. Luxera Gayrimenkul ayrıca; 120 ay 0,94, 60 ay 0,86 vade farkıyla banka kredili ödeme seçeneğini de yatırımcılara sunuyor.

Luxera Yenibosna'da fiyatlar 419 bin TL'den başlıyor

Bahçelievler - Yenibosna’da konumlanan Luxera Yenibosna'da 110 konut ve 4 bin metrekare ticari alan bulunuyor. Projede alanları 72 metrekare ile 115 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunuyor. Ağustos 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Luxera Yenibosna'da fiyatlar 419 bin TL'den başlıyor.

Ataköy- Halkalı metrosunun en hareketli istasyonlarından birine komşu konumunda yer alan Luxera Yenibosna, ulaşım ağı ile çevrili bir bölgede yer alıyor. Basın Ekspres yolunun yanı başında yükselen proje, E-5 otoyoluna 3 dakika, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı’na 4 dakikalık mesafesiyle yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.

Luxera Meydan'da teslimler Aralık 2019'da başlayacak

Yatırımcı yüksek standartlarda yaşam vadeden Luxera Meydan’da 242 daire ile 50 ticari ünite yer alıyor. Alanları 65 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin yer aldığı projede fiyatlar 333 bin TL'den başlıyor. 2 katlı çarşısıyla bölgenin ihtiyacına cevap verecek şekilde planlanan 50 ticari ünite de iş ve yaşam merkezi konseptinde alıcılara sunuluyor.

Bölgenin iki önemli caddesinin kesiştiği noktadaki konumu ile 3 farklı metro istasyonunun yanı sıra toplu taşıma araçlarıyla alternatifler sunan Luxera Meydan; Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Havalimanı gibi önemli yatırımların çevrelendiği bölgede yükseliyor. Projenin önünden geçen Metro Hattı ile lokasyon avantajı sunan proje, E-5’e 6 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 7 dakikalık mesafede bulunuyor.