Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Luxera Yenibosna'da vade farksız 24 ay vade imkanı sunuluyor

Luxera Gayrimenkul imzasıyla Yenibosna'da yükselen Luxera Yenibosna projesinde lansman öncesi satışlar başladı. Projede fiyatlar 419 bin TL'den başlıyor.

Markalı konut sektörüne hızlı bir giriş yapan Luxera Gayrimenkul, yeni yatırımlarına tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul’un değer kazanan bölgelerinde hayata geçirdiği projeleriyle dikkat çeken firma, Luxera markalı projelerine Yenibosna’yı da ekledi. Bahçelievler - Yenibosna’da konumlanan Luxera Yenibosna projesinde 110 konut ve 4 bin metrekarelik ticari birime yer veriliyor. Projede alanları 72 metrekare ile 115 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunuyor.

Ağustos 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Luxera Yenibosna projesinden kişiye özel ödeme koşullarıyla konut sahibi olunabiliyor. 24 ay vade farksız ödeme seçeneğinin sunulduğu Luxera Yenibosna’da yer alan daireler 419 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatrımcıların beğenisine sunuluyor.

Ataköy- Halkalı Metrosu’nun en hareketli istasyonlarından birine komşu konumunda yer alan Luxera Yenibosna, ulaşım ağı ile çevrili bir bölgede yer alıyor. Basın Ekspres yolunun yanı başında yükselen proje; E-5'e 3 dakika, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı’na 4 dakikalık mesafesiyle yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.