Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Luxera'dan yeni projeler geliyor

CNR Emlak Fuarı'na 3 projesiyle katılan Luxera, Körfez yatırımcısından büyük ilgi gördü. Luxera Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş, ilgiden memnun olduklarını söyledi.

CNR Expo Yeşilköy'de 17-20 Kasım tarihleri arasında düzenlenen CNR Emlak Fuarı'nda, Bağcılar ve Yenibosna'da konumlandırdıkları 3 projesini görücüye çıkaran Luxera, özellikle Körfez yatırımcısının büyük ilgisiyle karşılaştı. Fuarda tanıttıkları projelerini anlatan Luxera Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş, Türkiye ekonomisine güvendiklerini ve 2017'de yatırımlarına devam edeceklerini söyledi.

Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna'da ilk kazma Ocak ayında vurulacak

Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna projelerinin satışlarına fuarla beraber başladıklarını belirten Ramazan Taş, "Luxera Meydan'da 230 daire ve 50 mağazaya; Yenibosna'da yer alacak projemizde ise 100 daire ve 4 bin metrekarelik ticari alana yer verdik. Bu projelerimizde lansmana özel olarak yüzde 10 indirimli satışlarımıza başladık. Taksitle daire sahibi olmak isteyen müşterilerimize ise yüzde 25 peşinatla 20 ay vade olanağı sunuyoruz." diye konuştu.

Yeni projeler yolda

Yaklaşık bir yıl önce başladıklarını Luxera Residence projelerinde 68 daire ve 5 mağazaya yer verdiklerini söyleyen Taş, projenin yüzde 80'ini sattıklarını belirtti. Luxera Residence'ın teslimlerine 6 ay sonra başlayacaklarını belirten Ramazan Taş, Anadolu yakası ve Avrupa yakasında da yeni projelere başlayacaklarını ifade etti.