Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

MaaNaa 19 Fenerbahçe'de satışlar gelecek ay başlayacak

Hayata geçirdiği üst segment projelerle sektörde kendine önemli bir yer edinen RAM GMY'nin yeni projesi MaaNaa 19 Fenerbahçe'nin satışlarna Ocak 2017'de başlanacak.

Anadolu yakasının gözde semtlerinden Kadıköy Fenerbahçe'de hayata geçirilen MaaNaa 19 Fenerbahçe, 22 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilen lansmanla basın mensuplarına tanıtıldı. Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yükselecek olan MaaNaa 19 Fenerbahçe, bölgede modern bir hayatın kapılarını aralamaya hazırlanıyor.

Teslimlere 12 ay sonra başlanacak

Gittiği bölgelere estetiği ve yaşanabilirliği götüren MaaNaa; 34 Etiler ve 49 Etiler projelerinin ardından 19 Fenerbahçe projesini yatırımcıların beğenisine sunuyor. Büyükleri 142 metrekare ile 283 metrekare arasında değişen, kapanmaz deniz manzaralı dairelerin yer aldığı projede 4 dairenin satışlarına Ocak 2017 itibariyle başlanıyor. İnşaatına önümüzdeki günlerde başlanması planlanan projede teslimlerin Aralık 2017'de yapılması planlanıyor.

Daire fiyatlarının 1 milyon 200 bin dolar ile 1 milyon 750 bin dolarda rasında değişklik gösterdiği projeden daire sahibi olmak isteyenlere 12 aya kadar vadelendirme imkanı sunuluyor. Lokasyonuyla dikakt çeken MaaNaa 19 Fenerbahçe; Dalyan Tenis Kulubü ile Caddebostan Sahil Yürüyüş Yolu ve Kalamış Marina’ya 5 dakika yürüme mesafesinde yükseliyor.

Yeni projeler geliyor

Lansmanda konuşan RAM GMY Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Turfanda, MaaNaa’nın asıl kuruluş hikayesinin; insanın bilime, sanata ve yaşam felsefesine saygısını anlattığını belirterek, "Yaptığımız işten keyif alarak hem mahallelerimizi canlandırıyor, hem de ekonomik anlamda değerini yitirmiş ve afet riski ile karşı karşıya olan binaları yeniliyoruz. Bu binaların yeniden inşası ile birlikte insanların güvenli, neşeli, enerjik, mutlu bir şekilde yaşayacağı, sağlam, estetik, enerji tasarruflu, çevre dostu evler inşa etmiş oluyoruz. Tüm projelerimizi geliştirirken; vizyoner bakış açımız ile geleceğe kalıcı eserler bırakmak adına çalışıyor, kentsel dönüşüm çerçevesinde modern bir kent yaratılmasına destek oluyoruz. 34 Etiler ve 49 Etiler projelerinin ardından 19 Fenerbahçe de bu vizyonumuzun bir yansımasıdır" dedi.

Yatırımlarına Nişantaşı, Fenerbahçe, Suadiye gibi lüks semtlerde devam edeceklerini söyleyen Turfanda, 2017 yılı yatırımları hakkında da konuştu. Turfanda, 2017 yılı içerisinde satışa sunacakları bir diğer proje olan MaaNaa 9 Erenköy için çalışmalara başladıklarını ifade etti.