Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Magnesia Park Evleri'nde fiyatlar 110 bin TL'den başlıyor

Arhan İnşaat tarafından Aydın'da yükselen Magnesia Park Evleri'nde fiyatlar 110 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimlerine Aralık ayında başlanması planlanıyor.

Yabancı yatırımcıların bölgeye girmesiyle gayrimenkul fiyatlarının hızla yükseldiği Aydın'da hayata geçirilen Magnesia Park Evleri projesinde satışlar devam ediyor. Toplam 120 konutun bulunduğu projede konutların yanı sıra 6 ticari birime de yer veriliyor. Alanları 93 metrekare ile 137 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerin yer aldığı proje tamamlandığında en küçük dairenin minimum 400 TL'den kiraya verileceği tahmin ediliyor.

Banka kredisiyle kolayca konut sahibi olunabilen Magnesia Park Evleri projesinde 2+1 daireler 110 bin TL'den, 3+1 daireler ise 155 bin TL ile 175 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuluyor. Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projenin sosyal donatı alanları arasında kameralı güvenlik sistemi, açık otopark, fitness center, çocuk oyun alanı, merkezi katı yakıt ısıtma sistemi bulunuyor.

Toplam 3 bloktan meydana gelen proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.magnesiapark.com adresinden ya da 0256 512 2400 numaralı telefondan erişilebiliyor.