Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara’da kolay ödeme fırsatları

Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara’da 0.98 vade farkı ile 120 ay taksit imkanı başladı. Peşin alımlarda ise yüzde 20 indirim sunuluyor.

Türkerler Holding, Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara projeleriyle “Türkiye için Kazanç Vakti” konut kampanyasına dahil oldu. Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara’da yer almak isteyenlere konut fiyatlarında yüzde 10 indirim yapılıyor. Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabilen projelerde 12’nci ve 24’üncü aylarda her biri yüzde 15’lik ara ödeme talep ediliyor. Kalan yüzde 60’lık konut bedeli için ise 0.98 vade farkı ile 120 taksit imkanı sunuluyor. Peşin alımlarda ise yüzde 20 indirim yapılıyor.

MAHALL BOMONTİ İZMİR AYRICALIKLI BİR YAŞAM VADEDİYOR

Mahall Bomonti projesi, İzmir’in kalbi Alsancak Limanı'nın karşısında, tüm körfeze hakim konumda yükseliyor. 45 bin metrekare üzerinde yükselen Mahall Bomonti’de eşyalı stüdyo, 1+1, 1+1 loft dairelerin yanı sıra 2+1, 3+1 ve 3+1 loft daireler yer alıyor. Mahall Bomonti’de büyüklükleri 88 metrekare ile bin 670 metrekare arasında değişen ofisler de bulunuyor.

Mahall Bomonti’de yer alan konutların fiyatları 554 bin TL ile 1 milyon 980 bin TL arasında değişiyor. Ofis fiyatları ise 907 bin TL'den başlıyor.

Mahall Bomonti’de yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Aralık 2019 olarak planlandı.

MAHALL ANKARA'DA SINIRLI SAYIDA KONUT VE OFİS KALDI

Ofis, konut ve alışveriş olanaklarını tek projede buluşturan Mahall Ankara, Ankara'nın en prestijli aksı olan Eskişehir Yolu üzerinde yükseliyor. Mahall Ankara; merkezi konumu, seçkin üniversitelere, kamu kurumları ve hastanelere yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Mahall Ankara’da stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4,5+1 olmak üzere ihtiyaca göre farklı yaşam tarzları sunuluyor. Mahall Ankara’daki konutların büyüklükleri 43 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor. Yatay ya da kule olmak üzere ihtiyaca yönelik sunulan ofis alanlarının büyüklükleri ise 104 metrekare ile 2 bin 322 metrekare arasında değişiyor.

Mahall Ankara’da yer alacak olan konut sakinlerine açık yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness salonu, tenis ve sauna gibi birçok aktivite ve sosyal yaşam alanı sunuluyor.

Mahall Ankara’da yer alan konutların yeni sahiplerine teslimleri hemen yapılıyor.