Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mahall Bomonti İzmir’de 72 ay faizsiz vadelendirme ve yüzde 20 indirim avantajı!

Türkerler Holding kalitesiyle İzmir’de sektöre kazandırılan Mahall Bomonti İzmir projesinde konut satın almak isteyenlere çok özel imkanlar sunuluyor.

Türk gayrimenkul sektörünün en köklü isimlerinden Türkerler Holding tarafından hayata kazandırılan Mahall Bomonti İzmir projesinden ofis satın almak isteyen tüketicilere 84 ay vade, konut satın almak isteyen tüketicilere de 72 ay faizsiz taksit imkanına ilave peşin alımlarda yüzde 20 indirim imkanı sağlanıyor.

Peşinat ödemeden satın alınan konutlarda da yüzde 15 indirim olanağı ve yüzde 0,98 düşük faiz oranı ile vadelendirme olanağı tanınıyor.
Konut ve ofislere yer verilen İzmir’in gözde projesi Mahall Bomonti İzmir Türkerler Holding kalitesi ve güvencesiyle yükseliyor.

İzmir’de yer alan tarihi Bomonti arazisinde fabrika binalarından meydana gelen 9 tarihi binanın restore edilmesi ile yeni inşası yapılan 3 blokun birleşiminden oluşan Mahall Bomonti İzmir projesi İzmir’de üst segment standartlarında ofis katları, rezidanslar dünya markası eğlence ve alışveriş markalarından oluşan meydana uzanan kaliteli bir sosyal yaşam alanı vaat ediyor.

Hem oturumcunun hem de yatırımcının yoğun ilgi gösterdiği Türkerler Holding Mahall Bomonti İzmir projesinde ayrıca müze, açık hava sineması, tüm körfeze hakim seyir terası, şık restoran ve kafeler de yer alıyor. İzmir’ birçok alanda ilkleri getirecek olan projeden şimdi ofis ya da konut satın almanın tam zamanı!

Türkerler Holding imzası ile İzmir’de tarihi Bomonti fabrikalarının yer aldığı arazi üzerinde sektöre kazandırılan Mahall Bomonti İzmir projesinde 72 ay faizsiz vadelendirme imkanı sunuluyor.