Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mahall Bomonti İzmir'de satışlar devam ediyor

Türkerler Holding'in Konak'ta hayata geçirdiği Mahall Bomonti İzmir projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 2 bin dolardan başlıyor.

"Herkesin olmak istediği yer" sloganyla yükselen Mahall Bomonti İzmir'in satışlarına 1 Haziran 2016 Çarşamba günü düzenlenen basın lansmanının ardından başlandı. Ofislerin, ticari ünitelerin ve konutların yer aldığı karma proje 44 bin 966 metrekare alanda hayata geçiriliyor.

Biri 58 katlı, 9’u tarihi toplam 12 bloktan oluşan projede 466 konut, 590 ofis, 90 ticari birim bulunuyor. Proje stüdyodan 3+1’e kadar geniş alternatifler sunuluyor. Stüdyo daireler ful mobilyalı ve otel konseptinde teslim edilecek.

Mahall Bomonti İzmir, kentin kalbinde tüm yolların kesiştiği çok özel konumuyla yaşamı çok kolaylaştıracak. Mahall Bomonti İzmir, Alsancak ve Kordon’a bir adım uzakta. Konak ve Karşıyaka’ya birkaç dakikada ulaşım imkanı sağlıyor. Metro istasyonu sadece 400 metre. En uzağı 8 kilometre tam 4 üniversite ve 5 büyük hastanenin tam merkezinde. Öte yandan Urla 20, Çeşme 35, Manisa 25, Aydın 40 dakika uzaklıkta.