Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mahall Bomonti İzmir'de tarihin içinde modern bir yaşam fırsatı sunuluyor

"Herkesin olmak istediği yer" sloganyla yükselen Mahall Bomonti İzmir projesinde satışlara başlandı. Projede yer alan konutlar 320 bin TL'den satışa çıkarıldı.

Türkerler Holding tarafından İzmir'de Alsancak, Konak ve Karşıyaka'nın buluşma noktasında yükselen Mahall Bomonti İzmir'in satışlarına 1 Haziran 2016 Çarşamba günü düzenlenen basın lansmanının ardından başlandı. Ofislerin, ticari ünitelerin ve konutların yer aldığı karma proje 44 bin 966 metrekare alanda hayata geçiriliyor.

Türkiye'nin Sapphire'den sonraki 240 metrelik en yüksek kulesini de bünyesinde bulunduracak olan Mahall Bomonti İzmir projesi 80 milyon dolar arsa ve 250 milyon dolar inşaat masrafı olmak üzere 330 milyon dolarlık yatırımla yükselecek.

Biri 58 katlı, 9’u tarihi toplam 12 bloktan oluşan projede 466 konut, 590 ofis, 90 ticari birim bulunuyor. Proje stüdyodan 3+1’e kadar geniş alternatifler sunuluyor. Stüdyo daireler ful mobilyalı ve otel konseptinde teslim edilecek.

Yoğun talep aldı

Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, “İzmir’le özel bir bağımız var. Yıllardır altyapı, enerji ve sağlık sektörlerinde bu kent için büyük projeler gerçekleştirdik. Yeni projemizle bu güçlü bağı taçlandırıyoruz” dedi.

Türker şöyle devam etti: “Mahall Bomonti İzmir için çok özendik. Sektörlerinin en iyisi, dünya çapında ödül sahibi lider mimarlık ve mühendislik ofisleriyle çalıştık. Sonuçta ortaya çok özel bir proje çıktı. Mahall Bomonti İzmir, Ege’nin bu güzel şehrini daha üst bir seviyeye taşıyacak. İzmirliler de bunu hemen hissetti. Proje henüz tanıtımı yapılmadan hızla duyuldu ve yoğun talep almaya başladık. Türkerler Holding, bugüne kadar tüm Türkiye’de dev projeler gerçekleştirdi, gerçekleştiriyor. Türkerler, çok daha büyük projeler geliştirerek uluslararası arenada çok daha etkin bir oyuncu olacaktır.”

Projede dünyaca ünlü imzalar var

Mahall Bomonti İzmir projesi çok güçlü mimarlık ve mühendislik ofisleri tarafından hayata geçiriliyor. Proje, uzun yıllardır, üniversite, hastane, ofis binası, konut ve endüstriyel yapılar olmak üzere çok sayıda büyük projeye imza atan Semiha Güneş- Epig Mimarlık tarafından tasarlandı. Servotel’in gayrimenkul geliştirme danışmanlığının yanı sıra pazarlama ve satış faaliyetlerini de üstlendiği projenin cephe ve peyzaj danışmanlığını 15 RIBA ödüllü dünya lideri mimarlık ofisi JohnMcAslan+Partners gerçekleştirdi.

Kalitesi, tasarımı, güvenliği ve teknolojisi en yüksek proje

Mahall Bomonti İzmir, kenti için birçok ilki beraberinde getirecek. Mahall Bomonti İzmir, kentin yaşam kalitesi, tasarım anlayışı güvenlik seviyesi, inşaat teknolojisi en yükseķ binası olacak. Mahall Bomonti İzmir’de konforlu bir yaşam için her şey özel olarak tasarlandı. Açık ve kapalı havuz, spa, fitness merkezi ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılarıyla Mahall Bomonti İzmir, çalışanlar, yaşayanlar, her yaştan sakinleri için farklı sosyal seçenekleri bir arada barındırıyor.

LEED Platin Sertifikası’na aday

Araç şarj üniteleri, bisiklet park alanları, güneş panelleri ve yeşil çatı uygulaması gibi çevre için etkileri büyük detaylarıyla, yalnızca en çevreci projelere verilen LEED Platin Sertifikası’na ise aday. Mahall Bomonti İzmir’de temiz hava soluyabileceğiniz, yeşiliyle enerjik, sarısıyla mutlu hissedeceğiniz birçok farklı ağaç türü sizi bekliyor.

9 tarihi bina restore ediliyor

1912’de Bomonti Tesisleri’nin inşa edildiği alandaki tüm tarihi binalar korunarak restore ediliyor. 9 tarihi bina kültür, sanat ve alışveriş merkezi olarak İzmirlilere hizmet verecek.

Yolların kesiştiği noktada

Mahall Bomonti İzmir, kentin kalbinde tüm yolların kesiştiği çok özel konumuyla yaşamı çok kolaylaştıracak. Mahall Bomonti İzmir, Alsancak ve Kordon’a bir adım uzakta. Konak ve Karşıyaka’ya birkaç dakikada ulaşım imkanı sağlıyor. Metro istasyonu sadece 400 metre. En uzağı 8 kilometre tam 4 üniversite ve 5 büyük hastanenin tam merkezinde. Öte yandan Urla 20, Çeşme 35, Manisa 25, Aydın 40 dakika uzaklıkta.