Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Mahall Bomonti’de ‘Zamansız İzler’ 15 Mart’ta kapılarını açıyor

Mahall Bomonti Sanat 15 Mart-15 Mayıs tarihleri arasında seramik sanatçısı Vedat Kacar’ın ‘Zamansız İzler’ sergisine ev sahipliği yapacak.

Vedat Kacar tarafından geçmişin kültürel izlerinden bugüne uzanan eserleri 15 Mart-15 Mart 2018 tarihlerinde Mahall Bomonti’nin ev sahipliğini üstlendiği ‘Zamansız İzler’ sergisinde sanatseverler ile bir araya getirilecek.

Türkiye’nin en önemli seramaik sanatçılarından birisi olarak dikkat çeken Vedat Kacar’ın geleneksel kökenli örüntülerle, ortak bir dil, tarih ya da kültür ilişkisi üzerinden özgün bir arayışla yarattığı birbirinden değerli eserleri 15 Mayıs’a kadar görülebilecek.

İzmir’de hayata geçirilen Mahall Bomonti projesi sanatla iç içe modern bir yaşamın kapılarını aralamaya devam ediyor. Sektördeki öncü konumuyla her zaman söz ettirmeyi başaran Mahall Bomonti şimdi de ‘zamansız İzler’ seramik sergisiyle sanata ve sanatçıya verdiği değerle sektörde adından söz ettirecek gibi görünüyor.

‘Değişmeyen tek şey kültürel izler’ diyen seramik sanatçısı Acar, değişmeyen kültürel birikimlere günümüzden de bakıldığında zamansızlaştıklarını ifade ediyor. Eserlerin geçmiş bir dönemin izler taşımasına rağmen düne ait olanın günümüze de ait olabileceğine dikkat çekiyor.

Kaliteli şehrin kaliteli yaşam alanı Mahall Bomonti İzmir projesi tasarım anlayışı, estetik mimarisi ve inşaat teknolojisi ile güvenlik seviyesi en yüksek olan projelerden biri olarak hayata geçirildi. Tarihten kopmayan yapısı, uluslararası standartlarda kalite ve güven vaat eden çalışma alanları, rengarenk alışveriş merkezleri ve yaşam olanakları ile dikkat çekiyor. Proje birçok sanat aktivitesine de ev sahipliği yapıyor.

Türkiye’de sınırlı sayıda bulunan opera binalarına bir yenisi de proje bünyesinde eklenecek. Ayrıca Mahall İzmir Bomonti projesinde performans alanı, müze, sanat evi, sinema ve tiyatro salonu gibi sanatsal aktivitelerin yoğun bir şekilde geliştirilebileceği alanlar da yer alıyor.