Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mahall’lerde cazip ödeme kampanyası başladı

Türkerler Holding, ev sahibi olmak isteyenlere dev fırsatla geldi. Mahall Ankara’da 1 yıl sonra ödeme imkanı ile Mahall Bomonti İzmir’de 7 yıl 0 faiz kampanyası başladı.

Türkerler Holding’in iki projesi Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir’de eş zamanlı kampanya başlatıldı. Bu kampanya ile konut alıcılarına cazip ödeme fırsatları sunuluyor.

ÖDEMELERE 1 YIL SONRA BAŞLA

Mahall Ankara’dan ev ve ofis almak isteyenlere diledikleri kadar peşinatla hemen taşınma imkanı sunuluyor. Projede yer alanlar kalan bedel ödemelerine ise 1 yıl sonra başlayabilecek. Mahall Ankara’da başlatılan kampanya “Ne acelesi var sonra ödersin” sloganıyla halkın hizmetine sunuldu.

EŞŞİZ ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Mahall Ankara 10 bin kişinin Divan konforunda yaşayacağı, çalışacağı, eğleneceği konut, ofis ve mağazalardan oluşan farklı ve çok yönlü bir karma proje. Divan Residence hizmet sunulacak. 24 saat consierge, güvenlik, organizasyon ve destek gibi hizmetleri kesintisiz alabilecekler.

Eskişehir Yolu’nda yer alan Mahall Ankara projesi; yanı başında bulunan bakanlık binaları, kamu kurumlarının yerleşkeleri, şehir hastanesi ve özel yatırımlar ile tam bir cazibe merkezi haline geliyor.

TAM 7 YIL 0 FAİZ FIRSATI

Mahall Bomonti İzmir’de yer almak isteyenler için yüzde 15 peşinatla tam 7 yıl yüzde 0 faiz fırsatları sunuluyor. Kampanya, “Fevkalade ofisler ve daireler film gibi ödeme avantajlarıyla” sloganıyla halkın hizmetine sunuldu.

AYRICALIKLARIYLA ÖN PLANA ÇIKIYOR

Mahall Bomonti İzmir projesi; uluslararası standartlarda ofis katları, rezidanslar, dünya markası eğlence ve alışveriş markalarından oluşan meydanı, müze, opera ve tiyatro salonu, sinemaları, tüm körfeze hakim seyir terası, şık restoran ve kafelerden oluşacak.

Proje, özgün konseptiyle İzmir’de birçok ilki bir arada sunacak. Divan Residence ayrıcalığıyla hizmet verilecek. Özel consierge , resepsiyon, güvenlik ve temizlik hizmetleri, açık ve kapalı havuz avantajlarıyla İzmirlileri hayal ettikleri yaşamla buluşturacak.