Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mai Residence'da aylık taksitler bin 490 TL'den başlıyor

Konut yatırımcılarını avantajlı fiyat ve uygun ödeme koşullarıyla daire sahibi yapmayı hedefleyen Evdekifirsat.com, Mai Residence'da kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Bağdat Caddesi'ne 15 dakikalık mesafede yükselen Mai Residence'ın satışlarına Evdekifirsat.com üzerinden devam ediliyor. Ayda bin 490 TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olunabilen proje Evdekifirsat.com üzerinden hiç peşinatsız ve hemen teslim seçeneğiyle sunuluyor. Metro istasyonuna çok yakın bir konumda yer alması sebebiyle trafik sorununu ortadan kaldıran Mai Residence, deniz ve Adalar manzarasıyla huzurlu bir yaşamın da kapılarını aralıyor.

Peşinat biriktirmek için beklemeyin

Ev sahibi olmak isteyenlerin peşinat biriktirmekle vakit kaybetmemelerini söyleyen Evdeki Fırsat Genel Müdürü ve EYG Grup Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyd Dişkaya, "Evdekifırsat.com platformumuzu insanların birikimlerini ve kazançlarını en iyi şekilde değerlendirmesine yardımcı olmak için kurduk. Sektörde bir ilke imza attık, sahip olduğumuz deneyim ve bilginin yanı sıra analiz sistemimiz ile ev almak isteyenler için peşinatsız, hemen teslim edilen ve alternatifli ödeme seçeneği sunulan bir sistemi hayata geçirdik. 'Gerçek Fırsat Gerçek Mutluluk' kampanyamızla da ev almak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyoruz" dedi.

Online hizmetlerden yararlanabilirsiniz

Evdekifırsat.com ile birçok hizmetin vakitten tasarruf edilerek halledildiğini söyleyen Dişkaya, "Bir uzmana danışmadan ev almak kolay değil. Evdekifırsat.com’da 9 farklı lokasyonda yatırım değeri yüksek ve bitmiş 17 projeyi satışa sunuyoruz. Evdekifırsat.com ile tüm evleri detaylarıyla sitede görebilir, karşılaştırmalarınızı yapabilir, gerekirse satış yetkilisi ya da konut uzmanlarına online olarak bağlanarak anında görüş alabilirsiniz” dedi.