Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Maidan projesinde ofis fiyatları 495 bin TL’den başlıyor

Ege Grup Yapı ile BM Mühendislik imzası taşıyan Maidan projesinde ofis fiyatları 495 bin TL’den başlıyor.

22 bin 435 metrekare üzerinde 6 bin metrekarelik meydanın etrafında konumlandırılan Maidan projesi, home ofis, ofis ve dikkanlardan oluşuyor. Ankara’nın iş ve sosyal yaşamına yeni bir soluk kazandıran Maidan projesinde mağaza kiralama süreci resmen başladı.

Ankara'nın en değerli noktası Eskişehir Yolu'nda hayata geçirilen bu proje iş yaşamının ve sosyal hayatın ihtiyaçlarına göre dizayn ediliyor. Maidan projesinde ofis fiyatları ise 495 bin TL’den başlıyor.

Maidan projesinde restoranlar, kafeler, hizmet mağazaları ve renkli sosyal etkinlikleri bir arada yer alıyor. Büyüklükleri 60 metrekareden başlayarak 1.850 metrekareye kadar genişleyen mağazalarda, kuaför, kuru temizleme, kitapevi, banka, müzik market, eczane, kopyalama merkezi gibi gündelik ihtiyaçları karşılamak için bir yaşam merkezi kuruluyor. Yoğun ilgi gören Maidan projesinde yaşam Kasım 2017’de başlıyor.

Maidan projesinin olduğu lokasyonda kiraların metrekare birim fiyatı 55 TL’den başlıyor. Projenin teslim tarihi dikkate alındığında kira bedellerinin daha yüksek olması bekleniyor.